Máme otevřeno Po - Pá 9 - 11 a 14 - 17 hodin. Těšíme se na Vás.

Dr. Hauschka Intenzivní pleťová kúra 01 40 ml

Intenzivní pleťová kúra 01 je speciálně vyvinuta pro náročné potřeby dospívající pleti. Kúra působí protizánětlivě, urychluje tak hojivý proces nečisté, mastné a aknózní pleti.

Skladem
Značka: DR.HAUSCHKA
1 242 Kč

Vlastnosti:

  • kůra působí protizánětlivě
  • harmonizuje funkce pokožky
  • zlepšuje vzhled pleti
  • působí preventivně proti tvorbě komedonů

Díky složkám z přírody, jako jsou látkovou výměnu podporující růžový drahokam rodochrosit, rytmizované stříbro, sedmikráska se svou čistící schopností, protizánětlivě působící lichořeřišnice, přírodní termální solanka z lázní Bad Bentheim a pokožku stabilizující vilínová voda Vaši pokožku harmonizuje a regeneruje.

Použití:

Ráno: po vyčištění pleti s Dr.Hauschka Pleťovým čistícím krémem aplikujeme namísto Dr.Hauschka Pleťového tonika „Special“ Intenzivní Pleťovou kúru 01. Jemně dlaněmi vtiskneme do pokožky. Na závěr naneseme Dr.Hauschka denní péči.

Večer: po čištění s Pleťovým čistícím krémem, naneseme opět Intenzivní kúru 01 a poté již žádný další přípravek. Používá se jako harmonizační kúra po dobu regeneračního cyklu pokožky (28 dní) a to nejlépe 4 x do roka.

Tipy:

  • jako denní přípravek doporučujeme Dr.Hauschka Regulační pleťový olej 
  • 2x do týdne Dr.Hauschka Napařovací lázeň a Čistící masku
  • velmi účinná je také Dr.Hauschka Revital maska, která vyrovnává funkce pokožky a vyhlazuje drobné jizvičky způsobené akné.

Složení:

Voda (Aqua), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Solanka (Sales), Éterické oleje (Parfum), Sedmikráska (Bellis perennis), Lichořeřišnice větší (Rodochrosit), Stříbro (Silver), Alkohol (Alcohol)

 

Množství:

40 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vysoká kvalita biokosmetiky Dr.Hauschka spočívá v použití jakostních bylin a léčivých rostlin. Ty jsou pěstované ve vlastních biodynamických zahradách na přilehlém ekologickém hospodářství s názvem Sonnenhof. Jsou ručně zpracovávány, s patřičnou péčí a rozvahou. Jsou kombinovány výhradně s původními, přírodními materiály té nejvyšší kvality, aby se jejich zpracováváním docílilo výroby té nejlepší kvality kosmetických připravků.

Kosmetika Dr.Hauschka obnovuje sílu pokožky, posiluje přirozené procesy a rytmy pokožce vlastní a chrání ji před vnějšími vlivy. Veškerý sortiment kosmetiky Dr.Hauschka je certifikován značkou BDIH jako "Kontrolovaná přírodní kosmetika" a NaTrue.