H&T HERBES ET TRADITIONALS Eukalyptus Radiata BIO 10 ML

215 Kč
Položka byla vyprodána…

100% organický, přírodní éterický olej

Eukalyptus Radiata je mocný antibakteriální a antivirový účinek. Je to jeden z nejlepších éterických olejů na bolest v krku, kašel a bolesti hlavy. Mírní dýchací potíže, rozpouští hleny a pomáhá vykašlávání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Existuje mnoho odrůd eukalyptu, jejichž listy poskytují éterické oleje se zcela odlišným složením. Eukalyptus radiata poskytuje sladký éterický olej s příjemnou a svěží vůní, složený převážně z eukalyptolu (1,8-cineolu).

Eucalyptus radiata, nebo také Blahovičník zářivý, je rychle rostoucí strom, který dosahuje výšky 30 metrů, někdy až 50 metrů. Stejně jako ostatní eukalyptové stromy má Eucalyptus radiata původ v Austrálii. Nyní se široce pěstuje v oblastech se slunným a mírným podnebím.


Bio éterický olej eukalyptus radiata poskytuje podobné benefity jako Eukalyptus globulus, jeho vůně je však svěží, příjemnější a jemnější. Je šetrnější k dýchacím cestám, proto je vhodný i pro citlivější osoby. Úzké a dlouhé zelené listy používají australští domorodci k hojení ran a odpuzování komárů.

S eukalyptem posílíte imunitní systém a preventivní ochranu před mnohými infekcemi. Je to jeden z nejlepších éterických olejů na bolest v krku, kašel a bolesti hlavy. Mírní dýchací potíže, rozpouští hleny a pomáhá vykašlávání, může přinést opravdovou úlevu.
Je také výraznějším analgetikem, potlačuje svalové, revmatické a neuralgické bolesti, prospěšný je také při zánětu močových cest. Jako repelent je obzvlášť vyhledávaný k inhibici vlasových vší, ale odpuzuje i střevní parazity.

Na psychoemoční úrovni znázorňuje Nádech-Výdech, vdechujeme okolí, vydechujeme sebe, představuje komunikaci s okolím a otevření se světu. Otevírá hrudník, je spojen s dechovým centrem. Obnovuje pozitivní, optimistickou energii, zejména při pocitu, že nemůžeme volně dýchat, v tísni, úzkosti a při duševním vyčerpání.

Pomáhá uspořádat myšlenky, posiluje komunikaci a otevřenost, umožňuje přijímat.
Je vhodný pro osamělé lidi, pomáhá odstraňovat duševní pomalost a letargii. Zároveň ochraňuje před negatovní energií z okolního prostředí.

Objem: 10 ml

Balení: skleněná lahvička z modrého skla, s bezpečnostním uzávěrem a pojistkou pro děti.

Skladování: skladujte mimo dosah světla, tepla a na suchém místě, tzv. modré oleje skladujte v chladničce.
Spotřebujte do datumu spotřeby uvedeném na obalu.

KONTRAINDIKACE A BEZPEČNOST PŘI UŽÍVÁNÍ: 

Nepoužívejte u kojících a těhotných žen a dětí mladších 6 let.
Nedoporučuje se k difúzi a vdechování pro lidi s astmatem kvůli obsahu eukalyptolu (1,8-cineolu).
Eukalyptus radiata je šetrnější k dýchacím cestám než Eukalyptus globulus. U citlivých osob má přednost.
Při aplikaci na kůži éterické oleje vždy zřeďte v mastné základu – rostlinném oleji (éterické oleje nejsou rozpustné ve vodě).
Nepoužívejte na pleť náchylnou k alergiím, vždy před použitím proveďte test snášenlivosti na kůži na vnitřní straně předloktí a vyčkejte 24 hodin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: