Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Renier Perfumes Ris Tanama Extrait de Parfum 50 ml

5 490 Kč
Skladem

Exotická, dřevitá vůně s citrusy a růží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exotická, dřevitá vůně s citrusy a růží.

 

Hlava: limetka, třešeň, pomerančový květ, jasmín

Srdce: kambodžský oud, santalové dřevo, růže, růžové dřevo

Základ: pižmo, vanilka, kastoreum, ambra

 

Ris Tanama je vůně radosti a pocitu svobody. Je to svěží vůně s temným oudovým akordem (oud neboli agarové dřevo je typickou složkou arabských parfémů). Ris Tanama je snový červený motýl, který otevírá svá křídla šťavnatými tóny limetky a třešně. Ovoce nadnáší pomerančový květ a jasmín. 

Pět let starý kambodžský oud dodává vůni hloubku a robustnost, aniž by ji zbytečně zatěžoval. Santalové dřevo, růže a růžové dřevo přinášejí svůdnost a kombinace ambry, vanilky a štědré dávky pižma vyhlazují ostré hrany a evokují sluncem rozpálenou pokožku.

Vůni Ris Tanama namíchal zakladatel značky Renier Mendez a sám o ní říká: „Tuto kompozici lidé vnímají jako kyselou, dřevitou, a zaprášenou. Je jako stará kniha, kterou někdo nechal na starém dřevěném stole, se sušenou růží a třešněmi na obálce. Nebo možná působí jako stydlivá dívka, kterou jednoho dne potkáte na náhodném, neočekávaném místě, a vy odhalíte, že je to princezna, která utekla z paláce na svobodu. A vy její tajemství udržíte.“

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Originální parfumér Renier spojil své dvě vášně, dvě lásky, dva velmi odlišné světy, a to je tvoření parfémů a výtvarné umění. Rozhodl se založit svou značku parfému a vytvořit každý parfém inspirovaný jedním ze svých obrazů. První vůně Reniera jsou výsledkem jeho tahů štětcem a spolupráce se skvělým parfumérem Danielem Josierem, následně pak i s Christianem Cerbonelem.

Je požehnáním mít dvojí kreativní motivaci. Renier si užívá nejen jeho obrazy, ale i návrhy svých parfémů. Rukou Reniera prochází celý obraz jeho produktů, od flakonu po krabičku, i styl nabídky.