Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Renier Perfumes De Lirius Extrait de Parfum 50 ml

5 490 Kč
Skladem

 Tropická, zelená vůně s citrusy a bílými květy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tropická, zelená vůně s citrusy a bílými květy.

 

Hlava: vlhké listy, graviola (tropická bylina), zimolez, magnolie, grapefruit

Srdce: motýlovec věncový (druh lilie), vlhká země, listy guavy, kardamom, bílý pepř

Základ: haitský vetiver, cedr, guajakové dřevo, abra, mahagonové dřevo, bílé pižmo

 

De Lirius představuje mír a rovnováhu. Je to čistá a uklidňující vůně s dominantním tónem kubánské lilie - motýlovcem věncovým (anglicky ginger lily). Tato květina má opojnou, zelenou a krémovou vůni. Ze začátku ji doplňují tropické plody gravioly a svěžest listů stromu guava. Později se do popředí dostávají tóny bílých květin, koření a vlhké, tropické země. Vůně se nese krásně do prostoru a má skvělou výdrž díky vetiveru a tropickým dřevům.

Jako všechny vůně značky Renier Perfumes i De Lirius je vůně inspirovaná obrazem umělce Reniera Mendeze. Je také poklonou Tainům, původním obyvatelům Kuby, a jejich zmizelé kultuře.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Originální parfumér Renier spojil své dvě vášně, dvě lásky, dva velmi odlišné světy, a to je tvoření parfémů a výtvarné umění. Rozhodl se založit svou značku parfému a vytvořit každý parfém inspirovaný jedním ze svých obrazů. První vůně Reniera jsou výsledkem jeho tahů štětcem a spolupráce se skvělým parfumérem Danielem Josierem, následně pak i s Christianem Cerbonelem.

Je požehnáním mít dvojí kreativní motivaci. Renier si užívá nejen jeho obrazy, ale i návrhy svých parfémů. Rukou Reniera prochází celý obraz jeho produktů, od flakonu po krabičku, i styl nabídky.