Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Renier Perfumes Black Rain EDP 50 ml

3 190 Kč
Skladem

Květinová a kožená vůně plná tajemství. Déšť inspirace pro tvůrčí osobnosti.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Květinová a kožená vůně plná tajemství. Déšť inspirace pro tvůrčí osobnosti.

 

Hlava: růže, heřmánek

Srdce: fialka, jasmín, kůže

Základ: pačuli, pižmo, ambra, pomerančový květ

 

Black Rain (česky černý déšť) je nekonvenční a nezapomenutelná vůně. Působí divoce, temně a živočišně. Něžné květiny jako růže, fialky a jasmín doplňuje suchá bylinková vůně heřmánku. Květinový akord vyvažuje temná kůže a tóny vlhké země.  Základ z pačuli, ambry a pižma dává vůni tajemnou hloubku. 

Vůně Black Rain je inspirovaná stejnojmennou olejomalbou majitele značky Reniera Mendeze. Namíchal ji parfumér Daniel Josier zodpovědný i za další vůně v kolekci Rain a mnoho dalších niche parfémů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Originální parfumér Renier spojil své dvě vášně, dvě lásky, dva velmi odlišné světy, a to je tvoření parfémů a výtvarné umění. Rozhodl se založit svou značku parfému a vytvořit každý parfém inspirovaný jedním ze svých obrazů. První vůně Reniera jsou výsledkem jeho tahů štětcem a spolupráce se skvělým parfumérem Danielem Josierem, následně pak i s Christianem Cerbonelem.

Je požehnáním mít dvojí kreativní motivaci. Renier si užívá nejen jeho obrazy, ale i návrhy svých parfémů. Rukou Reniera prochází celý obraz jeho produktů, od flakonu po krabičku, i styl nabídky.