Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Renier Perfumes Oud Rain EDP 50 ml

3 190 Kč
Skladem

Optimistická, tropická vůně zahalená v tajemném oudu.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optimistická, tropická vůně zahalená v tajemném oudu.

 

Hlava: mandarinka, mango, ananas, švestka, papája, cypřiš

Srdce: santalové dřevo, muškátový oříšek, šafrán

Základ: oud, cedr, cist (labdanum), živočišné tóny

 

Oud Rain je optimistická a sebevědomá kompozice, vůně skvělých příležitostí. Vydejte se na výlet za tropickým ovocem, osvěžte se mangem a papájou. Náladu vám zvedne čerstvá mandarinka a cypřiš probudí vaši touhu zažít ještě víc. Kombinace s muškátem a šafránem přináší magickou, exotickou atmosféru.

Oud neboli agarové dřevo je v této vůni rozpoznatelné, ale delikátní. Tvoří krásný kontrast k rozjásaným ovocným tónům. Hlavně základ vůně Oud Rain evokuje tropickou vlhkost a teplo díky živočišným tónům, pryskyřicím a ambře.

Tato vůně vás snadno přenese na romantickou večeři v tropech. V tlumeném měsíčním světle intenzivně vnímáte okolní vůně, zeleň, vlhkou hlínu a ovoce na stole. Oud Rain je tropický déšť oblečený v luxusu. Vůni vytvořil parfumér Daniel Josier ve spolupráci s majitelem značky Renierem Mendezem. Inspirací jim byl Mendezův stejnojmenný obraz.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Originální parfumér Renier spojil své dvě vášně, dvě lásky, dva velmi odlišné světy, a to je tvoření parfémů a výtvarné umění. Rozhodl se založit svou značku parfému a vytvořit každý parfém inspirovaný jedním ze svých obrazů. První vůně Reniera jsou výsledkem jeho tahů štětcem a spolupráce se skvělým parfumérem Danielem Josierem, následně pak i s Christianem Cerbonelem.

Je požehnáním mít dvojí kreativní motivaci. Renier si užívá nejen jeho obrazy, ale i návrhy svých parfémů. Rukou Reniera prochází celý obraz jeho produktů, od flakonu po krabičku, i styl nabídky.