Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

PRIMAVERA Dětská směs éterických olejů Play Time!

295 Kč
Skladem

Radostná a motivující kompozice 100% éterických olejů PLAY TIME - Čas na hraní - je určena nejen dětem, přestože primárně byla vytvořena pro ně. Právě děti potřebují náš optimismus a podporu při tvořivosti. Směs můžete použít do aromalampy a aromadifuzéru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svěží vůně Play time! podpoří dětskou kreativitu a fantazii a přinese ještě více radosti a zábavy do hry.
Vytvořte dětem příjemnou atmosféru pro bezstarostné hraní, kde mohou prožívat své sny a objevovat, ale také zažít dobrodružství či se stát malými umělci. Nezáleží na tom, zda jsou sami, s rodiči, sourozenci či s kamarády. 
 
Profil vůně: svěží, květinová

Účinek vůně: podporující fantazii

Složení: Litsea, Frangipani, Pomeranč a další.

Hlavní ingredience: 
  • Litsea - éterický olej, který pochází z plodů vždy zeleného tropického stromu a jeho svěží citrusová vůně vytváří spokojenou a bezstarostnou atmosféru.
  • Frangipani - květy keře, nazývané také západoindický jasmín mají harmonizující vůni, která stimuluje představivost a kreativitu.
  • Pomeranč - vůně pomerančů šíří dobrou náladu, povzbudí a dodává klid. Éterický olej je získáván z kůry pomeranče lisováním za studena.

Určeno pro děti od 3 let věku.

Použití

Použijte 2-3 kapky do aromalampy nebo difuzéru. Nesmí přijít do kontaktu s pokožkou, pozor na oči. 100% éterické oleje jsou vysoce koncentrované hořlavé látky nebezpečné pro oči. Nesmí se používat vnitřně. Chraňte před dětmi!!!!

Ingredience

100% éterické oleje z Litsea, Frangipani a Pomeranče.

Objem

5 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka aromaterapeutické bio kosmetiky dotažená do těch nejmenších detailů.

Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány z vlastních projektů spravedlivého obchodu, od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. 

Zakladatelka značky Ute Leube výstižně říká:

"Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě. Pro nás to znamená prvotřídní produkty vyrobené z přírodních, organických surovin a láskyplnou péči a odpovědnost za lidi i přírodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom uchovali životně důležitou životní sílu našich zpracovaných rostlin a přenesli ji do našich produktů. Vhodné pěstování surovin, správné skladování a pečlivé zpracování jsou jen několika příklady. Celý vývoj a výroba našich produktů pro aromaterapii a organickou a přírodní kosmetiku probíhá v naší společnosti."