PRIMAVERA Dětská směs éterických olejů Play Time!

295 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Radostná a motivující kompozice 100% éterických olejů PLAY TIME - Čas na hraní - je určena nejen dětem, přestože primárně byla vytvořena pro ně. Právě děti potřebují náš optimismus a podporu při tvořivosti. Směs můžete použít do aromalampy a aromadifuzéru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svěží vůně Play time! podpoří dětskou kreativitu a fantazii a přinese ještě více radosti a zábavy do hry.
Vytvořte dětem příjemnou atmosféru pro bezstarostné hraní, kde mohou prožívat své sny a objevovat, ale také zažít dobrodružství či se stát malými umělci. Nezáleží na tom, zda jsou sami, s rodiči, sourozenci či s kamarády. 
 
Profil vůně: svěží, květinová

Účinek vůně: podporující fantazii

Složení: Litsea, Frangipani, Pomeranč a další.

Hlavní ingredience: 
  • Litsea - éterický olej, který pochází z plodů vždy zeleného tropického stromu a jeho svěží citrusová vůně vytváří spokojenou a bezstarostnou atmosféru.
  • Frangipani - květy keře, nazývané také západoindický jasmín mají harmonizující vůni, která stimuluje představivost a kreativitu.
  • Pomeranč - vůně pomerančů šíří dobrou náladu, povzbudí a dodává klid. Éterický olej je získáván z kůry pomeranče lisováním za studena.

Určeno pro děti od 3 let věku.

Použití

Použijte 2-3 kapky do aromalampy nebo difuzéru. Nesmí přijít do kontaktu s pokožkou, pozor na oči. 100% éterické oleje jsou vysoce koncentrované hořlavé látky nebezpečné pro oči. Nesmí se používat vnitřně. Chraňte před dětmi!!!!

Ingredience

100% éterické oleje z Litsea, Frangipani a Pomeranče.

Objem

5 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: