Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

PRIMAVERA Polštářkový sprej Cold Comfort

275 Kč
Skladem

PRIMAVERA Polštářkový sprej Cold Comfort je 100 % přírodní sprej s bio éterickými oleji, který slouží zejména k pročištění vzduchu v místnosti, ale lze ho použít i na polštář pro lepší dýchání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRIMAVERA Polštářkový sprej Cold Comfort

Směs éterických olejů v řadě Cold Comfort byla speciálně nakombinována tak, aby nejen uvolnila nos, ale i posílila plíce a imunitu. Eukalyptus globulus a borovicové jehličí jsou pro tento účel ideální.
 
Polštářkový sprej Cold Comfort je vhodný k pročišťování vzduchu v místnosti, kde pobývají nemocní lidé. Antivirové účinky eukalyptu a borovice jsou využívány po staletí proti rýmě, chřipce a nachlazení.

Použití

K pročistění vzduchu rostřikujte v místnosti.
Nastříkejte na polštář nebo přímo na kapesník jako první pomoc při silné rýmě. 


Ingredience

 
Alkohol* bio, Voda, Eukalyptus globulus* bio, Borovice limba* bio u.a. 100 % přírodní éterické oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka aromaterapeutické bio kosmetiky dotažená do těch nejmenších detailů.

Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány z vlastních projektů spravedlivého obchodu, od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. 

Zakladatelka značky Ute Leube výstižně říká:

"Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě. Pro nás to znamená prvotřídní produkty vyrobené z přírodních, organických surovin a láskyplnou péči a odpovědnost za lidi i přírodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom uchovali životně důležitou životní sílu našich zpracovaných rostlin a přenesli ji do našich produktů. Vhodné pěstování surovin, správné skladování a pečlivé zpracování jsou jen několika příklady. Celý vývoj a výroba našich produktů pro aromaterapii a organickou a přírodní kosmetiku probíhá v naší společnosti."