Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

PRIMAVERA Aromadifuzér Funny Friends

2 450 Kč
Skladem

PRIMAVERAaromadifuzér Funny Friends, to je voňavá zábava pro celou rodinu. Bude ozdobou každého dětského pokojíčku.

Tento roztomilý ultrazvukový difuzér je vhodný až do 30 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRIMAVERA Aromadifuzér Funny Friends

 
Jemný dětský difuzér Primavera funguje na principu rozprašování za studena, a to pomocí ultrazvuku. Tato moderní technologie zvhlčuje vzduch a efektivně rozprašuje éterické oleje po celé místnosti, aniž by je zbavila jejich účinných a blahodárných látek. 

Dětský difuzér Funny Friends přichází se 3 sadami roztomilých oušek. Jeden den tak vaše děti může rozesmívat králíček, další den zase medvídek nebo kočička. Dalším doplnkěm skvělým je příjemná, relaxační hudba, kterou můžete zapnout podle nálady. Hlasitost lze upravovat ve 3 úrovních, takže ji hudbu můžete dětem pustit i při usínání. Přehrává 3 dětské melodie.

Integrovaný časovač umožňuje 3 časové programy: 2 hodiny a 4 hodiny v nepřetržitém provozu nebo 8 hodin v přerušovaném režimu.
 
Kromě toho si můžete vybrat mezi 3 barvami osvětlení (pastelově modrá, fialová nebo žlutá) nebo funkcí automatické změny barvy. Použití 
  • Sundejte vnější i vnitřní kryt difuzéru a do prostoru na vodu nalijte 145 ml čisté vody.
  • Přidejte 3-5 kapek přírodního éterického oleje či směsi (ideálně značky Primavera).
  • Přikryjte oběma kryty a zapněte.
  • Zvolte program a užívejte si příjemnou vůni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka aromaterapeutické bio kosmetiky dotažená do těch nejmenších detailů.

Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány z vlastních projektů spravedlivého obchodu, od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. 

Zakladatelka značky Ute Leube výstižně říká:

"Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě. Pro nás to znamená prvotřídní produkty vyrobené z přírodních, organických surovin a láskyplnou péči a odpovědnost za lidi i přírodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom uchovali životně důležitou životní sílu našich zpracovaných rostlin a přenesli ji do našich produktů. Vhodné pěstování surovin, správné skladování a pečlivé zpracování jsou jen několika příklady. Celý vývoj a výroba našich produktů pro aromaterapii a organickou a přírodní kosmetiku probíhá v naší společnosti."