Doprava zdarma od 2500 Kč.

PRIMAVERA Vonná směs Pro lehčí učení 5 ml

295 Kč
Skladem

PRIMAVERA Vonná směs éterických olejů Pro lehčí učení je vhodná pro studenty a pracanty, kteří se potřebují dlouho soustředit.

Podpoří koncentraci, kreativitu a navíc posilí imunitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRIMAVERA Vonná směs Pro lehčí učení 


Svěží, jasná citrusová vůně s hořkým podtónem pro povzbuzení, osvěžení a lepší koncentraci ve škole, při studiu. Motivuje k práci, rozjasňuje vaši náladu.

Perfektní průvodce pro školáky, maturanty, studenty a všechny, kteří potřebujízlepšit koncentraci a podpořit při studiu. Skvělá na váš pracovní stůl.

Určeno pro děti od předškolního věku, ale i pro dospělé.

Složky vonné směsi

Grepfruit, Citrón a Pomeranč

Upozornění

Vonná směs éterických olejů se nesmí používat na pokožku, a samozřejmě ji chraňte před malými dětmi. Přípravky na bázi éterických olejů jsou velmi nebezpečné pro oči! A také se nesmí v žádném případě dostat na sliznice úst a pod. Jde o velmi koncentrované přírodní látky, které mohou dítě po požití otrávit. Malým dětem proto do ruky nepatří!

Použití

3-5 kapek kápněte do aromalampy či difuzéru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka aromaterapeutické bio kosmetiky dotažená do těch nejmenších detailů.

Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány z vlastních projektů spravedlivého obchodu, od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. 

Zakladatelka značky Ute Leube výstižně říká:

"Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě. Pro nás to znamená prvotřídní produkty vyrobené z přírodních, organických surovin a láskyplnou péči a odpovědnost za lidi i přírodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom uchovali životně důležitou životní sílu našich zpracovaných rostlin a přenesli ji do našich produktů. Vhodné pěstování surovin, správné skladování a pečlivé zpracování jsou jen několika příklady. Celý vývoj a výroba našich produktů pro aromaterapii a organickou a přírodní kosmetiku probíhá v naší společnosti."