Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

PRIMAVERA Aromadifuzér Simply Silent

1 140 Kč
Skladem

PRIMAVERA Aromadifuzér Simply Silent je unikátní a zcela tichý. Kombinuje funkci aromakamene s efektivitou klasického difuzéru.

Díky tomu si můžete užít sílu a vůni éterických olejů v jejich největší přirozenosti, bez použití vody a bez hluku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRIMAVERA Aromadifuzér Simply Silent


Aromadifuzér Simply Silent je revoluční zejména tím, že pro aromaterapeutickou lázeň nepotřebujete ani kapku vody.

Pokud si chcete éterický olej užít v co nejčistší podobě, aromakámen Simply Silent je naprosto ideální. Ostatní difuzéry a aromalampy na vodu jsou sice báječné a nedáme na ně dopustit, příjemně zvlhčují vzduch a usnadňují dýchání, mají ale jednu nevýhodu: když se éterický olej zředí s vodou, výrazně se změní jeho přirozená vůně a také jeho chemické složení. 

Aromadifuzér Simply Silent je vyroben z bílého skla a připojuje se k elektřině jako klasický difuzér. Avšak do prohlubně stačí nakapat jen několik kapek éterického oleje a ŽÁDNOU VODU. Kapek stačí opravdu jen málo - začněte třeba se 2-3, protože je nebudete ničím ředit. Po zapnutí se kámen zahřeje na teplotu maximálně 49°C, díky čemuž nedojde k přepálení oleje. Ten se naopak rovnoměrně uvolní po celé místnosti. Difuzér má schopnost vyplnit místnost až do 25 m2. Po jedné hodině se difuzér automaticky vypne.

Výhodou difuzéru je kromě maximálního využití potenciálu éterických olejů ještě to, že je také naprosto bezpečný a můžete ho bez obav používat i v domácnosti s dětmi. Nehrozí žádné vylití vody.

Nezkresluje vůně, jako difuzéry, kde se pracuje s vodou. Velikost kamene cca 13 cm v průměru

Doporučujeme pro všechny aroma fajnšmekry! Ideální je pro ložnice a pracovny.

Použití

 
Difuzér se po zapojení do elektřiny snadno vypne a zapne stisknutím jednoho tlačítka. 

Pár kapek éterického oleje či směsi nakapejte přímo do prohlubně v kameni. Stačí 2-3 kapky, protože olej nebudete dále ředit vodou. 

Difuzér stačí vytřít navlhčeným hadříkem,snadno udržuje.

Použitý materál 

Bílé sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka aromaterapeutické bio kosmetiky dotažená do těch nejmenších detailů.

Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány z vlastních projektů spravedlivého obchodu, od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. 

Zakladatelka značky Ute Leube výstižně říká:

"Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě. Pro nás to znamená prvotřídní produkty vyrobené z přírodních, organických surovin a láskyplnou péči a odpovědnost za lidi i přírodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom uchovali životně důležitou životní sílu našich zpracovaných rostlin a přenesli ji do našich produktů. Vhodné pěstování surovin, správné skladování a pečlivé zpracování jsou jen několika příklady. Celý vývoj a výroba našich produktů pro aromaterapii a organickou a přírodní kosmetiku probíhá v naší společnosti."