Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

PRIMAVERA Vonná směs In Balance 5 ml

295 Kč
Skladem

PRIMAVERA Vonná směs In Balance vám srovná vaše myšlenky, pomůže nastolit harmonii a do vašeho domova vnese v pár kapkách spokojenost a rovnováhu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRIMAVERA Vonná směs In Balance 5 ml

 
Jemná květinová vůně, která funguje jako pohlazení. Nenásilným způsobem vám vyčistí hlavu, zatočí s myšlenkami, které ruší vaši pozornost a navodí pocit  bezpečí a klidu.
 
Kombinace použitých éterických olejů je skvělá pro ženy, zejména v období menstruace, kdy harmonii potřebujeme víc než kdy jindy.

Pomeranč: dodává dobrou náladu, vyrovnává
Růže: harmonizuje, otevírá srdce
Geránium: blahodárně působí zejména na ženskou psychiku

Použití

 
3-5 kapek do aromalampy či difuzéru.

Ingredience

 
pomeranč bio, růže bio, geránium bio

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá značka aromaterapeutické bio kosmetiky dotažená do těch nejmenších detailů.

Esenciální oleje i produkty péče o pleť a tělo jsou připravovány z ingrediencí, které byly získány z vlastních projektů spravedlivého obchodu, od zemědělců pracujících na základě biodynamického zemědělství. 

Zakladatelka značky Ute Leube výstižně říká:

"Zavázali jsme se k nejvyšší kvalitě. Pro nás to znamená prvotřídní produkty vyrobené z přírodních, organických surovin a láskyplnou péči a odpovědnost za lidi i přírodu. Děláme vše, co je v našich silách, abychom uchovali životně důležitou životní sílu našich zpracovaných rostlin a přenesli ji do našich produktů. Vhodné pěstování surovin, správné skladování a pečlivé zpracování jsou jen několika příklady. Celý vývoj a výroba našich produktů pro aromaterapii a organickou a přírodní kosmetiku probíhá v naší společnosti."