SoZoLe Rose BIO olej Granátové jablko za studena lisovaný 30 ml

289 Kč
Skladem

100% BIO panenský olej ze semínek granátového jablka pěstovaného na řeckém Chalkidiki zpevňuje pleť, zpomaluje předčasné stárnutí pokožky, zvyšuje pružnost zralé, suché a poškozené pleti sluncem či extrémním počasím. Podporuje její regeneraci a tvorbu kolagenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% BIO panenský olej ze semínek granátového jablka pěstovaného na řeckém Chalkidiki zpevňuje pleť, zpomaluje předčasné stárnutí pokožky, zvyšuje pružnost zralé, suché a poškozené pleti sluncem či extrémním počasím. Podporuje její regeneraci a tvorbu kolagenu. Oplývá antioxidačními, protizánětlivými a uklidňujícími účinky. Vhodný je také na pleť ekzematickou, s jizvami či rosaceou nebo lupénkou.

Je ceněn zejména pro obsah tzv. doprovodných látek, které fungují jako „vychytávači“ volných radikálů (Volné radikály způsobují oxidační stres v pleti a její rychlejší poškození a stárnutí.) Proto se doporučuje jej zařadit také jako součást ranní péče o pleť.

Ve vlasové péči oceníte jeho vyživující schopnost. Pro lesk vlasů používejte do vlasových masek a zábalů či aplikujte několik kapek do konečku vlasů při konečném stylingu.

Použití

Počistěte obličej 100 % květovou vodou, nechte ji lehce vlhkou. Kápněte si pomocí skleněné pipety 1-2 kapky na konečky prstů a krouživými pohyby aplikujte na obličej, tělo či konečky vlasů.

Aroma: jemné sladké aroma s decentním nádechem hořkosti semínek granátového jablka v závěru

Granátové jablko je hojně zmiňováno v řecké mytologii, věřilo se, že pochází z krve bájného krasavce Adonise a díky manželce boha podsvětí Háda, Persefóny, se spojovalo i s touto druhou říší. V bájích se vzpomíná, že vždy, když seděla na trůnu konzumovala tento plod. Do dnešních dob hraje granátové jablko důležitou roli v životě Řeků. Jako symbol hojnosti, plodnosti a štěstí se tradičně nosí jako dar při kolaudaci bytů či domů. Při vzpomínkách na své zesnulé nosí Řekové typický pokrm zvaný „kollyvu“, obsahující vařenou pšenici s cukrem a ozdobenou semínky granátového jablka.

100% čisté přírodní produkty, pocházející z malé rodinné výrobny. Tyto produkty jsou součástí řady “Drobní zemědělci” – jeden pěstitel – jedno pole – jedna produkce. Podporujeme malé rodinné podnikání, tvrdou práci poctivých lidí.

Pro Vaše pohodlí jsme zvolili černé skleněné lahvičky se skleněnou pipetou (dávkování je velmi snadné). Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru.

Uchovávejte v chladu a temnu a chraňte před přímým slunečním světlem.

Složení 

100% Punica Granatum Seed Oil

CAS: 84961-57-9

Způsob výroby: lisování za studena, vždy v malých objemech, čímž Vám zaručujeme čerstvost.

Země původu: Řecko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: