SoZoLe Rose Květová voda Skalní růže – Labdanum 100 ml

219 Kč
Skladem

100% květová voda Skalní růže neboli Labdanum napíná zralou pleť a vyhlazuje jemné vrásky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% květová voda Skalní růže neboli Labdanum napíná zralou pleť a vyhlazuje jemné vrásky. Zajizvuje. Podporuje hojení jak drobných fyzických poranění, tak i těch pomyslných na duši. Její teplá bylino-pižmová vůně pomáhá při emocionálních problémech, emočních krizích, když potřebujeme uklidnit.Lidstvu je labdánové aroma známo již po tisíciletí. Patří k luxusním složkám zejména v orientální kosmetice a parfumerii.

Na jakou pleť – zralá pleť

Jak pomáhá – napíná zralou pleť a vyhlazuje jemné vrásky. Zajizvuje. Podporuje hojení.

Vlasy – Osvěžuje vlasy. Můžete používat jako oplach vlasů v poslední fázi mytí, přidávat do vlasových masek a domácích šampónů nebo rozprašovat do již umytých ještě vlhkých vlasů od kořínků po konečky. Již neoplachujte.

Koupel – Při psychické zátěži a emociální blokaci přidejte 1- 2 lžíce do večerní koupele a relaxujte.

Použití

Naneste rozprašovačem dostatečné množství na odličovací tampón a počistěte pleť. Nebo aplikujte přímo na obličej tzv. mlhou. Nebojte se orosit obličej pořádnou dávkou květové vody, Vaše pleť to ocení. Bude krásně hydratována a připravena na další pečující kroky, jako aplikaci pleťového oleje či botanického séra. Používejte k osvěžení během dne i pro zlepšení nálady. Můžete přidávat do pleťových masek.

Vůně – teplá bylino-pižmová vůně Aromaterapie – pomáhá při emocionálních problémech, emočních krizích, když potřebujeme uklidnit a utěšit či zlepšit meditační praxi. Pomáhá uzavřít pomyslnou “otevřenou a krvácející ránu” na naši duši.

Aroma Tip 1: V kombinaci s květovou vodou heřmánek pravý je skvělá po holení. Zejména tam, kde dochází k drobným rankám. Přirozeně zastavuje krvácení.

Aroma Tip 2: Při emocionálních šoku rozprašte květovou vodu Labdanum na obličej a několikrát se nadechněte. Věděli jste, že je tato bylinka také součástí Bachovy terapie – tzv. Rescue Remedy?!

Aroma Tip 3: Pokud máte často během pracovních schůzek tendenci opakovat stále to samé a je pro Vás obtížné být autentičtí, rozprašte před zahájením schůzky do místnosti tuto květovou vodu.

Složení 

100% Cistus Ladanifer Leaf Water

Způsob výroby: parovodní destilace listů

Země původu: Řecko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: