SoZoLe Rose Bio květová voda Pivoňka balkánská - divoce rostoucí 100 ml

219 Kč
Skladem

100% květová voda Pivoňka balkánská je vhodná na pleť s prvními vráskami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% květová voda Pivoňka balkánská je perfektní volbou pro pleť, na které se pomalu začínají ukazovat první vrásky. Má tonizační a osvěžující účinky, uklidňuje podrážděnou či popraskanou pokožku a zároveň pečuje o vlasy, jimž dodává sílu a lesk. Relaxuje duši a uvolňuje stresové vypětí. Tato divoce rostoucí pivoňka s jasně červenými květy roste na Balkánském, kde patří  k hojně vyhledávaným léčivým bylinám zejména ve spojitosti s ženskou krásou a ženským zdravím. 

Pivoňka balkánská se vyskytuje v Bulharsku, Turecku, Rumunsku a Srbsku. Korálově červeně květy vděčí své barvě pigmentu jménem cyanidin, který se v ostatních druzích objevuje jen velmi zřádka. V 16. století byla přivezena z Cařihradu (dnešní Istanbul) a označena jako Paeonia femina byzantica. Česky je označuje jako pivoňka cizí/ obecná /balkánská. Používá se pro křížení nových druhů k získání korálově červené barvě květů.

100% čistý přírodní produkt, pocházející z šetrném ručního sběru divoce rostoucích Pivoněk balkánských v listnatých bulharských lesích. Podporujeme malé rodinné podnikání, tvrdou práci poctivých lidí. Baleno do neprůhledné černé skleničky s rozprašovačem. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Obal je znovuplnitelný.

Typ pleti

  • vhodné pro pleť s prvními vráskami

Aplikace

  • naneste rozprašovačem dostatečné množství na odličovací tampón a očistěte jím pleť
  • můžete aplikovat přímo na obličej tzv. mlhou (nebojte se obličej pořádně orosit - pleť bude krásně hydratovaná a přípravená na aplikaci séra či oleje)
  • používejte k osvěžení pleti během dne i pro zlepšení nálady
  • můžete přidávat místo obyčejné vody do pleťových masek či domácích šamponů a také do koupelí při výskytu popraskané pokožky, křečových žil nebo hemoroidů
  • vhodné i jako bezoplachový kondicionér - nastříkejte do ještě vlhkých, umytých vlasů

Aromaterapie

Hydrolát z pivoňky má relaxační účinky a uvolňuje nervozitu a bolesti hlavy.

Složení (INCI)

100% Paeonia Peregrina Flower Water

Způsob výroby

parovodní destilace sušených květů

Země původu

Bulharsko (sběr květen-červen)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: