Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Veelee GUASHA karlovarský aragonit

Tip
Značka: veelee
835 Kč
Skladem

Guasha destička na obličej je pro domácí použití. Je vyrobena kompletně v České republice z vřídlovce získaného v Karlových varech

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tvar destičky je přizpůsoben, aby přilnula ke všem obličejovým partiím a ty tak mohly být správně stimulovány. Díky této technice se můžeme vyhnout náročnějším invazivním technikám omlazování pleti. 

Tento nerost je celá tisíciletí vylučován z horkých karlovarských pramenů. Při ochlazení se nerostné součástky z vody vylučují a usazují se, tím vzniká právě tento zázračný kámen.

Karlovarský aragonit pomáhá svými vlastnostmi řešit nemoci trávicího ústrojí, poruchy výměny látkové, nemoci pohybového ústrojí, nebo také zubní onemocnění. Vzhledem k tomu, že aragonit všeobecně je kámen sedimentárního původu je to kámen „uzemnění“, lidem s hlavou v oblacích pomáhá a učí praktickému životu, trpělivosti, spolehlivosti. Pomáhá k soustředění, toleranci, stanovuje řád a disciplínu.

 

Každá destička je standardně dodávána v "peřince" z biobavlněného froté.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka veelee prodává krásné a originální guasha destičky pocházející z České republiky. Jsou vyrobené v malé horské vesničce, rukama českého kameníka, který se drží tradice své rodiny a pracuje především s českými a slovenskými minerály, ale zpracovává i zahraniční materiály, jako pákistánský aragonit, či luxusní italský mramor.

Tvar destičky je přizpůsoben, aby přilnula ke všem obličejovým partiím a ty tak mohly být správně ošetřeny. Oproti jiným guasha destičkám ve tvaru srdíčka jsou tyto o něco větší, lépe se tak drží.