Doprava zdarma od 2500 Kč.

Veelee GUASHA pákistánský aragonit

945 Kč
Skladem

Guasha destička na obličej je pro domácí použití. Vyrobena kompletně v České republice z pákistánského aragonitu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svým tvarem je přizpůsobena, aby přilnula ke všem obličejovým partiím a tak mohly být správně stimulovány. Díky této technice se můžeme vyhnout náročnějším invazivním technikám omlazování pleti.

Každá destička je standardně dodávána v "peřince" z biobavlněného froté. Materiál na tuto peřinku je z lokální výroby.

Aragonit je uklidňujícím kamenem, který přináší koncentraci a rovnováhu, uklidňuje napětí, chrání před citovým nátlakem a vztekem. Pomáhá ukládání vápníku v těle a tím výrazně ovlivňuje stav kostí a zubů, ulevuje od nemocí pohybového ústrojí, vč. svalových křečí. Aragonit spolehlivě léčí svým spojením se zemí a současně funguje jako uzemňovací kámen.

Tento aragonit pochází z Pákistánu, kde se kámen těží a zpracovává. Aragonit spolu s kalcitem buduje tzv. travertiny a „onyxové mramory".

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka veelee prodává krásné a originální guasha destičky pocházející z České republiky. Jsou vyrobené v malé horské vesničce, rukama českého kameníka, který se drží tradice své rodiny a pracuje především s českými a slovenskými minerály, ale zpracovává i zahraniční materiály, jako pákistánský aragonit, či luxusní italský mramor.

Tvar destičky je přizpůsoben, aby přilnula ke všem obličejovým partiím a ty tak mohly být správně ošetřeny. Oproti jiným guasha destičkám ve tvaru srdíčka jsou tyto o něco větší, lépe se tak drží.