Veelee GUASHA spišský aragonit

835 Kč
Skladem

Guasha destička na obličej je pro domácí použití, kompletně vyrobena v České republice ze slovenského aragonitu získávaného kousek od Spišského hradu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svým tvarem je přizpůsobena, aby přilnula ke všem obličejovým partiím a tak mohly být správně stimulovány. Díky této technice se můžeme vyhnout náročnějším invazivním technikám omlazování pleti.

Každá destička je standardně dodávána v "peřince" z biobavlněného froté. Materiál na tuto peřinku je z lokální výroby.

Spišský aragonit je ve fyzické rovině kamenem, díky němuž se budete cítit příjemně ve vlastním těle. Napravuje nevyváženosti, zejména nervové tiky a křeče pramenící z vnitřního neklidu.

Prospívá kostem, napomáhá ukládání vápníku, navrací pružnost ploténkám. Také ulevuje od bolestí a odstraňuje svalové křeče. Posiluje imunitní systém a reguluje příliš rychle probíhající procesy. Pomáhá ukotvovat lidi, kteří přehnaně „létají v oblacích“, v jejich vlastním těle. Aragonit lze položit i na mapu, aby tak vyléčil dráhy napětí probíhající v oněch místech pod povrchem.

Pochází od Spišského hradu, kde se těží travertin, ten je sám o sobě porézní, proto jím protéká voda, která rozpouští vápenec, a z usazujícího se bílého až hnědého uhličitanu vápenatého, který se posléze usazuje v původních otvorech, postupem milionu let vzniká tento unikátní aragonit. Aragonit spolehlivě léčí svým spojením se zemí a současně funguje jako uzemňovací kámen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: