Hiram Green Discovery set

Novinka
Značka: HIRAM GREEN
1 020 Kč
Skladem

Objevte celou kolekci exkluzivních 100% přírodních niche parfémů holandského parfuméra Hirama Greena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada Discovery obsahuje vzorek každého parfému, který vám dává příležitost vyzkoušet náš výběr a najít si svého favorita.

Sada obsahuje všechny vůně, které má Hiram Green v současné době v nabídce:

      • Arbolé - otevírá se výbuchem zemité pačuli, která se pomalu spojuje s bohatým cedrovým dřevem a sametovým santalovým dřevem. Vanilka a fazole tonka vůni ukotvují a dávají jí sladký a pudrový základ.

      • Moon Bloom - Krémová květinová vůně inspirovaná tůberózou. Složení vůně vám hodně napoví: tuberóza, jasmín, ylang-ylang, kokos, listová zeleń, tropické koření a pryskyřice.
        

       Hyde - otevírá se silným výbuchem jasného citronu a bergamotu. Tyto veselé tóny se pak střetnou se suchou a ostrou vůní březového dehtu, připomínajícího spálené dřevo - a cassie, opulentního květu s intenzivními zelenými a kořeněnými nuancemi. Obě pak sytou koženou složku vůně  s výraznou hloubkou a intenzivní přitažlivostí. Toto bijící srdce je obklopeno teplou a elegantní základnou zakouřeného labdana a vanilky, která se taví do zemitého dubového mechu.

      • Arcadia

      • Shangri La
      • Slowdive - teplá vůně s medovo - tabákovým motivem
      • Vivavious - otevírá se jasným a radostným bergamotem, který plynule přechází do koketní kytičky fialek a kořeněného karafiátu. Kosatec hladce ukotví toto bouřlivé srdce a měkké jantarové dřevo dodává vůni teplý a luxusní povrch
      • Vetiver - otevírá se aromatická směs citrusových plodů, po níž následuje čerstvý zázvor. V srdci parfému jsou všechny aspekty vetiveru. Hiram Green přidal parfému hloubce tím, že smíchal dokonce dvě varianty vetiveru, jeden z Haiti a druhý z Jávy. Jakmile srdce vetiveru začne odeznívat, cedrové dřevo a ambrette (rostlinné pižmo), vám poskytnou měkké a jemné objetí.

     Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

     Nevyplňujte toto pole:

     Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

     Nevyplňujte toto pole: