Dr. Hauschka Intenzivní pleťová kúra 05 40 ml

1 365 Kč
Skladem

28 denní kúra pro náročnou a zralou pleť, normalizuje Vaši pokožku během bouřlivé přechodové fáze v klimaktériu, jedná se o denní i noční péči

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti:

  • udržuje a posiluje regenerační schopnosti Vaší pleti
  • napomáhá při zvýšené zátěži pokožky, jako jsou návaly a zčervenání
  • vyrovnává vadnou pigmentaci v oblasti obličeje a krku
  • vypíná a posiluje ubývajíci elasticitu pleti a dodává ji zářivý, hebký a pěstěný vzhled

Harmonicky sladěná kůra obsahuje rytmizované složky z tmavě červeného rubínu a z argentitu, který obsahuje stříbro, a výtažky z léčivek jako jsou drmek obecný (mnižský pepř) a pupalka, přírodní solanku z termálních lázní Bad Bentheim a harmonizující růžovou vodu z růže damašské. 40 ml lahvička v praktickém balení s rozprašovačem vystačí po dobu 28 dnů. 

Použití:

Ráno: po vyčištění pleti naneste na obličej, krk a dekolt a jemně vtiskujte do pokožky. Poté můžete aplikovat Regenerační sérum a Regenerační krém.

Večer: po vyčištění pleti naneste na obličej, krk a dekolt a jemně vtiskujte do pokožky. Poté můžete aplikovat Regenerační sérum. Navečer prosím nepoužívejte žádný pleťový krém.

Tipy:

Když používáte Regenerační sérum naneste jej na vlhkou pokožku po Intenzivní kúře. Sérum se tak rychleji vstřebává do pokožky a Regenerační krém se dobře nanáší. Intenzivní kúru 05 můžete používat střídavě s Intenzivní pleťovou kúrou 04. Pro optimální výsledek používejte dohromady s Regeneračním sérem a Regeneračním denním krémem. 

Složení:

Voda (Aqua), Růžová voda (Rosa Damascena), Solanka (Sales), Éterické oleje (Parfum), Citronellol, Sedmikráska (Bellis perennis), Výtažek z lípových květů (Tilia Cordata/Platyphyllos Extract), Drmek obecný (Vitex agnus castus), Ploštišník hroznatý (Cimifuga racemosa), Rubín (Ruby powder), Argentit

Množství:

40 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: