Dr. Hauschka Intenzivní pleťová kúra 04 40 ml

1 365 Kč
Skladem

Speciální intenzivní Pleťová kúra 03 pro přecitlivělou pleť, která reaguje suchými místy a zčervenáním pokožky na vnější a vnitřní vlivy. Pomáhá Vaší pleti nalézt svoji rovnováhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti:

  • zklidňuje přecitlivělou pleť
  • stabilizuje a vyrovnává vlhkostní režim pokožky
  • harmonizuje a posiluje

Použití:

Ráno: po čištění pleti s Dr.Hauschka Pleťovým čistícím mlékem naneseme namísto Pleťového tonika Intenzivní Pleťovou kúru 03. Poté jemně dlaněmi vtiskneme do pokožky. Na závěr naneseme Dr.Hauschka denní péči.

Večer: vyčistíme pleť s Dr.Hauschka Pleťovým čistícím mlékem, poté naneseme kúru a žádný další příravek neaplikujeme. Používá se nejlépe po dobu 28 dnů (doby regeneračního cyklu pokožky) 4x do roka.

Tipy:

Účinky Intenzivní pleťové kúry 03 ideálně doplňuje Zklidňující maska.

Složení:

Tento speciální intenzivní přípravek obsahuje vzácný, harmonizující drahokam černý turmalín, stabilizující a vyrovnávající účinky kosmatce krystalového, výtažky z úročníku a kalanchoe, přírodní termální solanku z lázní Bad Bentheim a zklidňující růžovou vodu z růže damašské.

 - Voda (Aqua), Růžová voda (Rosa Damascena), Solanka (Sales), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Éterické oleje (Parfum), Vytažky z vilínu (Hamamelis Virginiana Distillate), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), Kalanchoe (Kalanchoe daigremontiana), Kosmatec krystalový (Mesembryanthemum Crystallinum Extract), Čekanka obecná (Cichorium Intybus Extract), Drchnička rolní (Anagallis Arvensis Extract), Kopřiva dvoudomá (Urtica Dioica Extract), Ibišek lékařský (Althaea officinalis), Černý turmalín (Tourmaline)

Množství:

40 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: