Poklad na hory i k moři

Tónovaný BIO opalovací krém SPF30Francouzskou značku Laboratoires de Biarritz jsem objevila před dvěma lety na veletrhu přírodní kosmetiky Vivaness v Norimberku. Jejich Tónovaný BIO opalovací krém SPF30 z jejich opalovací řady ALGA MARIS byl oceněn jednou z cen, a to právem, protože je podle mého názoru geniální. Jednak vám s faktorem SPF30 zajistí spolehlivou ochranu pro proti slunečnímu záření, ale hlavně díky tónování krásně sjednotí barvu pleti. Vaše pleť bude mít ihned po aplikaci zdravý opálený vzhled a bude se vám zdát, jako kdybyste se již den opalovala. Krém je navíc dostupný ve dvou odstínech, clear a golden, pro světlejší a tmavé typy pleti. Po celý den poskytuje pleti hydrataci, má nemastnou a matnou konzistenci, vůně je jemná vanilková. Prostě samé výhody. :-)

Tónovaný BIO opalovací krém SPF30Je vhodný ke každodennímu použití, skvělý na hory i k moři. Vaše pleť bude chráněná účinnou širokospektrální ochranu proti UVB a UVA záření, a to díky  minerálním složkám. Rovněž účinně ochrání vaši pleť před vlivem volných radikálů a předčasným stárnutím. Hlavní aktivní složkou je jedinečná kombinace minerálních slunečních filtrů a komplex antioxidantů Alga-gorria® - unikátní patentovaný extrakt z červených mořských řas, který má silné antioxidační vlastnosti.

Vyberte si svůj odstín a vyzkoušejte. Za mne 100% a skvělý přírodní produkt, který využiji jakmile se do mi do tváře začne opírat ostré slunce. A tak, už aby tu bylo. :-)

Krásný začátek jara vám přeje Markéta.