HIGH SPIRITS - nová limitovaná edice Dr. Hauschka

Dr.Hauschka uvedl na konci ledna 2019 na trh novou limitovanou kolekci líčení na jaro a léto, která obsahuje tři krásné, zdravé a zároveň praktické produkty:

 

 

high-spirits-hauscka-jevouschouchoute

Bronzující rozjasňující pudr ve štětci Bronzing Glow Powder obsahuje mírné třpytky a velmi snadno se nanáší, takže jednoduše získáte svěží vzhled  třeba i na cestách. „Moc krásně vypadá na lícních kostech, ale i na dekoltu,“ radí Karim Sattar, mezinárodní vizážista značky Dr.Hauschka. Díky obsahu slídy, hedvábného prášku, tapiokového škrobu, slídy a extraktu z černého čaje se postará i o tu nejcitlivější pleť.

IMG_4371_1IMG_4365IMG_4357

Duo na oči v tužce Eye Crayon Duo je také velmi praktický kousek. Z jedné strany tužky je oční linka, z druhé oční stíny. Existuje ve dvou provedeních: odstín 01 (petrolejově modré oční linky, měděné oční stíny) a odstín 02 (zelené oční linky, perleťové stíny). „Barvy jsou velmi snadno kombinovatelné a díky své smetanové textuře se krásně smíchají,“ říká Karim Sattar, mezinárodní vizážista značky Dr.Hauschka a hned dodává: „Aplikujte je přímo na oční víčka nebo odstíny nakombinujte na hřbetu ruky a nanášejte špičkou prstů.“ Díky pečlivě vybranému složení (bambucké máslo, včelí vosk, slunečnicový a sojový olej) je můžete použít i na velmi citlivé oči.

 

Tekutá barva na rty Liquid Lip Colour je v limitované edici také ve dvou odstínech. 03 je růžová, 04 korálová. „Tekutá barva na rty dodá vašemu líčení svěžest i lesk a díky mangovému máslu, oleji z meruňkových jader, mandlovému oleji a včelímu vosku krásně pečuje o vaše rty,“ dodává Karim Sattar.