Vzhledem k vysokým venkovním teplotám nedoporučujeme zasílání balíčků do výdejích boxů – volte raději kamenné pobočky. Přírodní kosmetice vysoké teploty nesvědčí. Pokud nemáte jinou možnost, prosíme o vyzvednutí balíčku z boxu co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.

Eco by Sonya

Kosmetika Eco by Sonya je tak trochu průkopnická. Je totiž první australskou značkou, která jakožto výrobce opalovacích přípravků získala organickou certifikaci. Poznejte její příběh a nechce se okouzlit produkty, které si zamilovala i řada známých tváří.

Osobní tragédie proměněná ve výhru

Psal se rok 2009. Sonya byla vcelku obyčejnou ženou. Manželkou, mámou a mezinárodní letuškou, které se téměř přes noc obrátil život vzhůru nohama. Rozvod ji dostal na pomyslné dno a ona začala přemýšlet, co dál. Po tom, co jí lékař rozmluvil užívání antidepresiv, strávila dva týdny jako dobrovolnice ve Východním Timoru mezi lidmi, kteří čelili skutečnému boji o přežití. Právě tento pobyt jí pomohl proměnit obrovskou vnitřní bolest v sílu, která pomaličku nastartovala zrod značky Eco by Sonya.

IMG_2757

Z kuchyně do domácí laboratoře

Přibližně ve stejnou dobu, kdy Sonya procházela tím nejnáročnějším obdobím ve sejném životě, čelila velké výzvě i její sestra. Té byl diagnostikován melanom na paži, po jehož odstranění jí zůstala velká jizva. Sonya se proto vydala na dlouhou, náročnou cestu – začala pátrat a hledat způsoby, jak vyrobit přírodní samoopalovací sprej, který by jizvu zakryl. Pátrala po kvalitních organických surovinách, nakoupila si všelijaké laboratorní vybavení a stala se chemikem samoukem.

Nejčistší produkty dostupné každému

Motto značky Eco by Sonya zní: „Být inovátorem, ne imitátorem.“ Při vytváření jednotlivých receptur, které vznikají v australském Currumbinu, proto přináší inovace do každého kroku. Pečlivě do nich vybírá jen ty nejčistší organické suroviny a následně je testuje a vylepšuje tak dlouho, dokud s nimi nejsou všichni ve firmě spokojení. 

Velká část použitých ingrediencí pochází přímo z Austrálie – například kaviárová limetka bohatá na přírodní AHA kyseliny, které pomáhají redukovat hyperpigmentaci a vyrovnávat povrch pleti. U všech produktů máte navíc jistotu, že jsou nejen čistě přírodní a organické, ale i veganské a balené do 100% recyklovatelných či biologicky odbouratelných tub a krabiček. 

Snímek obrazovky 2023-11-30 v 16.32.07

Světové bestsellery Eco by Sonya, které koupíte i v naší prodejně/na e-shopu:

  • Samoopalovací voda Face Tan Water – dodá pleti krásné přirozené opálení i potřebnou hydrataci
  • Pleťové a tělové sérum Glory Oil – snižuje výskyt jemných vrásek i jizviček a podporuje tvorbu kolagenu
  • Samoopalvoací mléko Winter Skin – pro jemné, pozvolné opálení pleti i pokožky celého těla
  • Rozjasňující sérum Serum of Clear – působí proti tmavým skvrnám a sjednocuje odstín pleti