Wild Nutrition Multivitamín pro dospívající dívky

850 Kč
Skladem

Multivitamín obsahuje kompletní spektrum živin pro podporu přechodu dospívající dívky až do období dospělosti. Jeho složení je speciálně navrženo pro hormonální rovnováhu, růst a funkci mozku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multivitamín po dospívající dívky od značky Wild Nutrition je speciálně navržen tak, aby splňovat potřeby organismu teenagerek. Obsahuje zejména živiny, které jsou důležité pro fyzický i mentální vývoj a růst a pomáhají harmonizovat hladiny hormonů či udržovat stabilní energii a náladu.

Tento doplněk stravy neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva a cukry a nenajdete v něm ani syntetické živiny, GMO, laktózu či lepek. Prášek je plněn do rostlinných kapslí, a je tak je vhodný i pro vegetariány.

Klíčové benefity

  • PODPORA KOSTÍ A ZUBŮ -  doplněk obsahuje vitamin D, zinek, vápník a hořčík pro podporu růstu kostí a silných zubů. To je klíčové především pro ty dospívající, kteří prodělali růstový spurt.
  • STABILNÍ NÁLADA A VÝVOJ MOZKU -  obsahuje vitaminy skupiny B a také hořčík, které podporují nejen stabilní náladu, ale i vývoj mozku a kognitivních funkcí a současně optimalizují koncentraci, učení a paměť dospívajících.
  • STABILNÍ ENERGIE A RYCHLEJŠÍ ZOTAVENÍ Z ÚNAVY - obsažené živiny dodávají organismu nezbytnou energii pro podporu rychlého růstu a vývoje dospívajících v této vysoce náročné životní etapě.
  • HARMONIZACE ROZKOLÍSANÝCH HORMONŮ - obsažený vitamín B6 a zinek jsou důležité pro normální vývoj hormonální soustavy. Pozitivně také ovlivňují menstruaci, náladu nebo stav pokožky.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle kdykoliv během dne. 

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Obsah balení

60 kapslí

Složení

Vitamín C a bioflavonoidy obsažené v citrusové dužině, beta-karoten obsažený v mrkvovém koncentrátu, vitamíny a minerály obohacené kvasnice; Thiamin, Riboflavin, Vitamín B6, Vitamin B12, Vitamín K, Biotin, Cholin, Inositol, Kyselina listová (jako přirozeně se vyskytující folát), Vitamín D3, Niacin,, GTF Chrom, Železo, Mangan, Selen, Molybden a Jód, Lactobacillus bulgaricus s obsahem vitamínů a minerálů; kyselinu pantotenovou, zinek a měď, vitamín E obsažený ve žlutém hrachu (Pisum Sativum), Lithothamnion Calcareum dodávající vápník, filtrovaná mořská voda dodávající hořčík, bio prášek z listů artyčoku, bio prášek z ašvagandy, prášek z tepelně upravené hnědé rýže, rostlinná celulóza (obal kapsle).

Výživové hodnoty    Obsah ve 2 kapslích Doporučená denní dávka %
Betakaroten 2,5 mg  
Vitamín D3 2,5 μg 50
Vitamín E 5 mg α-TE 42
Vitamín C 30 mg 38
Vitamín K1 15 μg 30
Vitamín B1 1 mg 91
Vitamin B2 2 mg 143
Kyselina pantotenová 3mg 50
Niacin 5 mg 31
Vitamín B6 5 mg 357
Kyselina listová 100 μg 50
Vitamín B12 1 μg 40
Biotin 25 μg 50
Vápník 100 mg 13
Hořčík 30 mg 8
Železo 7 mg 50
Zinek 7 mg 70
Měď 0,26mg 26
Jód 50 μg 33
Mangan 1 mg 50
Selen 30 μg 55
GFT Chrom 75 μg 188
Molybden 5 μg 10
Bioflavonoidy 3mg  
Cholin 2,5 mg  
Inositol 5 mg  
Ashwagandha prášek 100 mg  
Artyčok prášek 50mg  
Energie, tuky, bílkoviny, sacharidy N/A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: