Wild Nutrition Multivitamín pro dospívající chlapce

850 Kč
Skladem

Multivitamín obsahuje kompletní spektrum živin pro podporu přechodu dospívajícího chlapce až do období dospělosti. Jeho složení je speciálně navrženo pro silné kosti, hormonální rovnováhu, růst a funkci mozku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Multivitamín pro dospívající chlapce od značky Wild Nutrition je speciálně navržen tak, aby splňoval potřeby organismu teenage kluků. Obsahuje zejména živiny, které jsou důležité pro fyzický i mentální vývoj a růst, ale také pro harmonizaci hladiny hormonů nebo stabilní energii a náladu.

Tento doplněk stravy neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva a cukry, a rovněž v něm nenajdete syntetické živiny, GMO, laktózu nebo lepek. Prášek je plněn do rostlinných kapslí, takže je vhodný i pro vegetariány.

Určeno pro chlapce od 12 let věku nebo od doby, kdy začnou vstupovat do puberty.

Klíčové benefity

  • Funkce mozku a duševní výkonnost - zinek přispívá ke správným kognitivním funkcím, zatímco kyselina pantotenová napomáhá normálnímu duševnímu výkonu.
  • Podpora hormonů a energie - vitamín B6 podporuje regulaci hormonů a vitamíny C, B1, B2 a B12 pak podporují normální energetický metabolismus.
  • Podpora imunitního systému a pohybového aparátu - Vitamin D příznivě působí na udržení normálního stavu kostí, zubů a svalů a na normální funkci imunitního systému.

Dávkování

Užívejte dvě kapsle kdykoliv během dne.

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Obsah balení

60 kapslí

Složení

Vitamín C a bioflavonoidy obsažené v citrusové dužině, beta-karoten obsažený v mrkvovém koncentrátu, vitamíny a minerály obohacené kvasnice; thiamin, riboflavin, vitamín B6, vitamín B12, vitamín K, biotin, cholin, kyselina listová (jako přirozeně se vyskytující folát), inositol, vitamín D3, niacin, GTF chrom, železo, mangan, selen, molybden a jód, žlutý hrách (Pisum Sativum) poskytující vitamín E, Lactobacillus bulgaricus se zvýšeným obsahem vitamínů a minerálů; Kyselinu pantotenovou, zinek a měď, Lithothamnion Calcareum dodávající vápník, filtrovaná mořská voda dodávající hořčík, prášek z listů artyčoku v bio kvalitě, prášek z hub Reishi, prášek z tepelně upravené hnědé rýže, rostlinná celulóza (obal kapsle)

Výživové hodnoty    Obsah ve 2 kapslích Doporučená denní dávka %
Betakaroten 2,5 mg  
Vitamín D3 2,5 μg 50
Vitamín E 5 mg α-TE 42
Vitamín C 30 mg 38
Vitamín K1 15 μg 30
Vitamín B1 1 mg 91
Vitamin B2 2 mg 143
Niacin 5 mg 31
Vitamín B6 5 mg 357
Kyselina listová 100 μg 50
Vitamín B12 1,5 μg 60
Biotin 25 μg 50
Vápník 100 mg 13
Hořčík 30 mg 8
Železo 2 mg 14
Zinek 15 mg 150
Měď 0,26mg 26
Mangan 1 mg 50
Selen 60 μg 109
GFT Chrom 60 μg 150
Molybdenum 5 μg 10
Bioflavonoidy 3mg  
Cholin 2,5 mg  
Inositol 5 mg  
Reishi prášek 100 mg  
Artyčok prášek 50mg  
Energie, tuky, bílkoviny, sacharidy N/A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: