Wild Nutrition Magnesium

570 Kč
Skladem

Hořčík je jedním z nejhojněji zastoupených minerálů v našem těle. Podílí se až na 300 různých tělesných procesech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapsle od Wild Nutrition obsahující magnesium z probiotické bakterie Lactobacillus bulgaricus - formu hořčíku, která je kompletně přírodní a pro tělo efektivnější než jeho syntetické formy. Ty musí tělo složitě přeměnit na formu aktivní. Hořčík patří mezinejdůležitější minerály v našem těle - je potřebný nejen pro stabilní hladinu energie, ale i normální činnost a funkci nervového systému či psychickou pohodu. Dále je zcela nezbytný pro absorbování dalších živin, jako je vápník.

Vzhledem ke zvýšenému stresu dnešní uspěchané doby a stále se prohlubujícímu nedostatku živin v půdě má většina populace hořčíku nedostatek. Jeho zvýšenou spotřebu pak mají například aktivní sportovci nebo lidé na vysokých manažerských postech. Magnesium se dále doporučuje doplňovat ženám před menstruací a po ní, protože v průběhu menstruace má tělo větší spotřebu tohoto prvku.

Magnesium od Wild Nutrition poskytuje v jedné denní dávce (2 kapsle) 80 mg hořčíku, a to v jeho přirozené formě. Tento doplněk stravy neobsahuje žádná zbytečná plnidla nebo pojiva, umělé konzervanty nebo barviva a nenajdete v něm ani žádné cukry, syntetické živiny, GMO, laktózu nebo lepek. Prášek je plněn do rostlinných kapslí, a je tím pádem vhodný i pro vegetariány.

Klíčové benefity

  • SPÁNEK - hořčík napomáhá uvolnění a relaxaci, přispívá k hlubšímu nočnímu odpočinku.
  • KOSTI, ZUBY A SVALY - podporuje správné vstřebávání vápníku, který je nezbytný pro normální stav kostí a zubů. Hořčík přispívá k regeneraci svalů a také pomáhá regulovat svalovou kontrakci a relaxaci, takže je vhodný při svalových křečích a tzv. neklidných nohou. 
  • SPORT - napomáhá k obnovení rovnováhy elektrolytů v těle a podporuje fyzické zotavení.
  • MENSTRUACE - přispívá k obnovení hladiny minerálů v těle a ke zmírnění křečí při menstruaci.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle kdykoliv během dne. 

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Obsah balení

60 kapslí

Složení

Lactobacillus bulgaricus dodávající hořčík, prášek z tepelně upravené hnědé rýže, rostlinná celulóza (obal kapsle).

Výživové hodnoty Obsah ve 2 kapslích Doporučená denní dávka %
Hořčík 80 mg 21
Energie, tuky, bílkoviny, sacharidy N/A
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: