Essential Parfums NICE BERGAMOTE - Parfemovaný prací prostředek 1 l

830 Kč
Skladem

Velmi jemný prací prostředek s vůní NICE BERGAMOTE vyrobený ve Francii v srdci Provence. Speciálně vyvinutý pro všechno vaše prádlo, ale zejména to jemné. Obsahuje více než 97 % složek přírodního původu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi jemný prací prostředek vyrobený ve Francii v srdci Provence. Speciálně vyvinutý pro všechno vaše prádlo, ale zejména to  jemné. (vlna, kašmír, hedvábí…). Je ideální pro praní v pračce i ruční praní. Obsahuje více než 97 % složek přírodního původu, vyživuje vlákna, zachovává krásu vašeho prádla a zajišťuje mu pružnost, hebkost a zářivou čistotu díky působení biologicky odbouratelných rostlinných olejů. Testováno pod dermatologickou kontrolou, nedráždí a je ohleduplné k citlivé pokožce.

  • obsahuje 97% přírodních ingrediencí
  • 1l vystačí na cca 25 praní

Popis vůně:

Slunečný třpyt nejkvalitnějšího bergamotového oleje v Nice Bergamote ve vás zanechá pocit lehkosti. Jeho vůní se proplétají květinové tóny růží, jasmínu a ylang ylang z Komorských ostrovů. Základ tvoří lehce hřejivá směs cedrového dřeva a fazolí tonka z Venezuely.

Nice Bergamote obsahuje přírodní olej z udržitelně pěstovaných květů ylang ylang z Komorského souostroví. Aby značka Essential Parfums snížila ekologický dopad zemědělství na tamní přírodu, podporuje obnovu lesních porostů.

Fazole tonka pocházejí od zemědělců ve Venezuele, kteří se zavázaly chránit faunu ve svém okolí.

Způsob použití:

Velmi koncentrovaný prací prostředek, nedávejte přímo do bubnu pračky, ale do nádrže na prací prostředek. Pro ideální dávkování a minimální dopad na životní prostředí doporučujeme dát 30 ml nebo 4 uzávěry pracího prostředku a přidat půl sklenice vody. Nepřidávejte aviváž, receptura se o to již postará!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: