APRIL AROMATICS Rosenlust

4 400 Kč 250 Kč od 250 Kč
Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
ml
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Přírodní parfém Rosenlust je stvořen pro milovnice růží. V jedné vůni je totiž spojeno hned několik různých druhů růží světa, z Bulharska, Turecka, Indie a Anglie. Různé tóny těchto nosných růžových olejů vytvářejí tuto jedinečnou jemnou ženskou vůni. Vaše tělo si vychutná zcela půvaby této vůně, která zároveň působí i jako afrodiziakum na smyslná centra mozku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže je symbolem lásky, míru a krásy a je považována za "královnu" všech květin. Nejenže nás těší svým nádherným vzhledem, ale pomáhá nám otevřít srdce a pocítit bezpodmínečnou lásku. 

Vůni Rosenlust vytvořila v roce 2012 Tanja Bochnig. Je to harmonické spojení různých růží z celého světa, pocházejících z Bulharska, Turecka, Indie a Anglie. Tyto výrazné růžové oleje se elegantně mísí a vytvářejí nádhernou ženskou vůni. Rosenlust jemně evokuje půvab těchto růží a působí jako smyslný elixír, který probouzí hlubiny nejintimnějších center mysli. 

Koncentrace

Eau de parfum 

Pro koho se hodí

Vůně je určena pro ženy.

Podrobné složení

100% natural extracts of Rose Otto/Turkey, Rose/Bulgaria, Rosewater Rosewood/Brasilien, Pink Grapefruit/USA, Ambrette Seed, Tonkabean, Orris Root, organic alkohol

Tato vůně je naplněna a posílena diamantem Herkimer a čirým křišťálem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: