Essential Parfums BOIS IMPERIAL - náhradní náplň 150 ml

2 375 Kč
Skladem

Jedinečná a výrazná kořenitě dřevitá vůně založená především na složkách Akigalawood, což je molekula získaná biotechnologií z nevyužité části udržitelně vyrobeného pačuli z Indonésie, a Georgywood, vonící po cedrovém dřevu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní náplň do parfému Bois Imperial - nelze použít samostatně! Kompatibilní pouze se 100ml eau de parfum, která má na obale uvedeno "refillable".

Jedinečná a výrazná kořenitě dřevitá vůně založená především na složkách Akigalawood, což je molekula získaná biotechnologií z nevyužité části udržitelně vyrobeného pačuli z Indonésie, a Georgywood, vonící po cedrovém dřevu, se kterými se snoubí zelený, bohatý a zemitý haitský vetiverový olej a teplý jantarový tón Ambrofixu. Parfumér Quentin Bisch k suché hřejivé dřevitosti přidal kontrastní čerstvé a svěží tóny - thajskou bazalku a absolut nepálského pepře Timut, který má kořeněnou vůni s perlivými grapefruitovými a tropickými akcenty. Tato vibrující aromatická dřevitá kompozice je navíc osvětlena složkou Petalia, sofistikovanou a euforickou vůní květin.

Složení: Absolutní pepř Timut, thajská bazalka, haitský vetiver, indonéské pačuli, Petalia, Georgywood, Akigalawood, Ambrofix

Objem: 150 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: