SoZoLe Rose Květová voda Frangipani 100 ml

219 Kč
Skladem

100% květová voda Frangipani osvěžuje a zvláčňuje všechny typy pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Květová voda Frangipani je vhodná pro všechny typy pleti. osvěžující a zvláčňující účinky, podporuje tvorbu kolagenu a předchází předčasnému stárnutí pokožky. Dopřejte své pleti exotickou aromatickou péči. Sladce květinová exotická vůně má navíc relaxační účinky, probouzí lásku i spiritualitu a lze ji použít i jako netradiční přírodní parfém. V luxusním znovuplnitelném rozprašovači je vždy připravena pro perfektní mlhu.

Květová voda Frangipani je vhodná nejen na pleť, ale i vlasy, které osvěžuje. Můžete ji používat jako oplach v poslední fázi mytí, přidávat do vlasových masek a domácích šampónů nebo rozprašovat do již umytých ještě vlhkých vlasů od kořínků po konečky. Již neoplachujte. Můžete využít i jako přísadu do koupele při psychické zátěži - přidejte 2-3 lžíce do večerní koupele a relaxujte obklopeni opojnou vůní.

100% čistý přírodní produkt z rodinného zemědělství řeckého poloostrova Chalkidiki. Baleno do neprůhledné černé skleničky s rozprašovačem. Vloženo do krabičky z recyklovaného papíru. Obal je znovuplnitelný.

Typ pleti

  • doporučuje se na všechny typy pleti
  • nejvhodnější je ale na pleť suchou

Aplikace

  • naneste rozprašovačem dostatečné množství na odličovací tampón a očistěte jím pleť
  • můžete aplikovat přímo na obličej tzv. mlhou (nebojte se obličej pořádně orosit - pleť bude krásně hydratovaná a přípravená na aplikaci séra či oleje)
  • používejte k osvěžení pleti během dne i pro zlepšení nálady
  • můžete přidávat místo obyčejné vody do pleťových masek 

Složení (INCI)

100% Plumeria Alba Flower Water

Způsob výroby

Hydrolát je vyrobenparovodní destilací květů frangipani. 

Země původu

Bali

Zajímavosti

Frangipani pochází ze střední Ameriky, ale hojně roste také na Jávě a Bali, odkud se také odvozuje jeho název. V místním jazyce se označuje  “Bunga Jepun“ a na Jávě mu říkají “bunga kamboja”. Na ostrově Bali je základní květinou při rituálech obětování a nedílnou součástí identity tohoto národa. Je symbolem hinduistické boha Shivy.

Víte, že Frangipani nese svůj název po fitktivním hrdinovi z 19. století?! V roce 1855 jej vymysleli majitelé luxusní londýnské parfumerie, aby pozvedli svůj nový parfém. Imaginární hrdina, botanik Mercutio Frangipani, měl doprovázet Kryštofa Kolumba na jeho cestě do Nového světa a stát za objevem této exotické a opojně vonící květiny, Plumeria alba. Ve skutečnosti název „frangipanni“ pochází z italštiny a znamená „rozlomený chléb“ a rostlina nese jméno po botanikovi francouzského krále Ludvíka XIV., Charlesovi Plumierovi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: