SoZoLe Rose Bio květová voda Damašská růže 100 ml

239 Kč
Skladem

100% BIO květová voda Damašská růže v magickém rozprašovači 100 ml.

Bez konzervantů, vhodné pro vegany. Jedná se o 100% čistý přírodní produkt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistý přírodní produkt, bez konzervantů – královna všech královen. 

Luxusní černý znovuplnitelný skleněný obal s perfektním aluminiovým rozprašovačem. Pro Vaši perfektní mlhu kdykoliv během dne.

Osvěžuje, čistí a vyživuje všechny typy pleti. Hydratuje vlasy. Omráčí Vás její svěží vůně se zemitými tóny a sladkým závěrem.

Exkluzivní série – nejvyšší kvalita, BIO certifikace Balkan Biocert

Trio BIO květových vod, damašská růže, bílá růže a levandule, pochází od nejlepšího pěstitele s vlastní certifikovanou bio produkcí katalogizovanou v Balkan Biocert.

Je vhodná na všechny typy pleti, navrací rovnováhu pokožce jak suché tak i mastné.

Jak pomáhá – tonizuje, energizuje a vyživuje všechny typy pleti. Prospívá pokožce jak suché tak i mastné. Květová voda Damašská růže má dar posilovat dobrou náladu. 

 

Použití 

  • Naneste rozprašovačem dostatečné množství na odličovací tampón a vyčistěte pleť.
  • Nebo aplikujte přímo na obličej tzv. mlhou. Nebojte se orosit obličej pořádnou dávkou květové vody, Vaše pleť to ocení. Bude krásně hydratována a připravena na další pečující kroky, např. aplikaci šípkového oleje 
  • Používejte k osvěžení během dne i pro zlepšení nálady. Můžete přidávat i do pleťových masek.

Vlasy – hydratuje vlasy, hydratace pomáhá proti lámání vlasů. Doporučujeme rozprašovat do délek vlasů.

Koupel – Při psychické zátěži přidejte 2-3 lžíce do koupele a relaxujte obklopeni opojnou vůní.

Aromaterapie – Damašská růže pozvedá náladu. Tonizuje tělo i duši.

Vůně

Vůně květové vody Damašská růže je velmi specifická, vyznačuje se jistou dávkou svěžesti a zemitosti a až poté následuje sladkost.

Způsob výroby

Naše květová voda je vyráběna tradičně parovodní destilací v specializované destilerii na organickou růžovou produkci. Než se k ní dostane je zapotřebí velkého počtu lidských rukou a láskyplné péče. Ano, květy se sbírají ručně po východu slunce, kdy jsou ještě skrápěny ranní rosou a jejich okvětní lístky obsahují nejvyšší množství éterických silic (0,02-0,04%, vyjímečně až 0,09%).

Květy se vozí z polí v 10 kg pytlích přímo do obrovských destilačních nádob, kde jsou zality vodou a prochází první parní destilací. Protože se při ní nedokáže dostatečně oddělit růžový olej, putuje první destilát do dalších nádob, ve kterých je destilován podruhé a složitěji. Do konce téhož pracovního dne je vše hotovo. Druhý destilát unikátní čistá růžová voda zaplňuje nádoby a drahocenný růžový olej, jenž je lehčí, než voda se sbírá na jejím povrchu.

Množství

100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: