Dr. Hauschka Tělové mléko Bergamot / Lemongrass 145 ml

538 Kč
Skladem

Svěží tlové mléko se hebkou sametovou konzistencí, které se rychle se vstebává do pokožky. Obsahuje hodnotné vtaky z léivch bylin, které pokoku dlouhodobpstí a udrují optimálnhydratovanou po celden.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posiluje pokoku cennmi oleji a vtaky z léivch rostlin a nabízí novou paletu plnou chladivch a citrusov- aromatickch vní.

Vonná kompozice tělového mléka s bergamotem - zelenm zlatem Kalábrie z jihu Itálie, kde se z kry bergamotu extrahuje certifikovanorganickesenciální olej. Dr.Hauschka parfumér Jörg Zimmermann zkomponoval novou vni pro lehké tlové mléko, se kterou vás zve na smyslovou cestu  právě do jiní Itálie.

"Kdypemýšlíme o osvěžujícím, novém produktu, ve kterém mají citrusy hrát zásadní roli, okamitse nám vybaví obrazy vody a vzduchu a chladivch motiv. Já dopluji slunení svtlo, jemné kvty a listy mladch citrusovch stroma pecházím z osvěžujícího, vodn-citrusového prvku do chladného, vzduného. Aromatické látky, jako je hemánek a rozmarn, dodávají vzhled vzduchu. Psobí jako infuze do vodnatého bergamotu a spolu s kvty neroli probouzejí osvěžující charakter plnsvtla."

Kromesenciálních olejve vonné kompozici obsahuje celkové sloení nového tlového mléka Dr. Hauschka také velké mnoství dalích oleja esencí, které rozvíjejí svj vyivující úinek v harmonické interakci.

Osvdené extrakty léivch rostlin

Kosmetika Dr. Hauschka vyuívá léivé síly pírody. Svmi specifickmi vlastnostmi pispívá kadá jednotlivá léivá rostlina k celkovému sloení. Díky lehké struktue rychle se vstebávajícího nového tlového mléka rozvíjí citronová tráva svj tonizující úinek. Kompozice s trnkou, kdoulí a peslikou posiluje a zachovává pirozenou rovnováhu pokoky.

inek trnky je popisován jako adstringentní a může bt uklidující. Extrakt z kdoulovch semínek se v zásadvyznauje speciální kompatibilitou pokoky a anti-drádivmi vlastnostmi a reguluje pirozenobsah vlhkosti pokoky. Peslika rolní zprostedkovává pevna posílenpocit pokoky díky vysokému obsahu ve vodrozpustné kyseliny kemiité.

Výhody

  • podporuje elasticitu pokožky
  • udržuje a reguluje vlhkost
  • svěží aromatická vůně Bergamotu
  • rychle se vstřebává, dlouhodobě pěstí a zjemňuje pokožku
  • bez obsahu jakýchkoliv syntetických konzervačních, barvících či vonných látek
  • pro ženy i muže
  • vhodné pro vegany

Použití

Po koupeli aplikujte na suchou pokožku.

  Složení

  Voda (Aqua)  Alcohol (Alkohol)  Šalvěj lékařská (Salvia Officinalis)  Trnka obecná (Prunus spinosa)  Kdouloň podlouhlá (Pyrus cydonia)  Glycerin (Glycerín)  Slunečnicový olej (Helianthus annuus)  Cymbopogon citratus (Citrónová tráva)   Arachis hypogaea (Arašídový olej)  Přeslička rolní (Equisetum arvense)  Olivový olej (Olea Europaea)  Citrus Aurantium Bergamia - výtažek z bergamotu  Parfum (Éterické oleje)  Limonene  Citral  Linalool  Geraniol  Citronellol  Farnesol  Kumarín (Coumarin)  Eugenol  Karotka (Daucus carota)  Jojobový olej (Simmondsia chinensis)  Algin (Alginát)  Xantanová pryskyřice (Xanthan gum)  Cetearyl Glucoside (Cetearyl Glukosid)  Mastné alkoholy (Cetearyl Alcohol)  Kyselina křemičitá (Silica) 

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: