ONWA SOAP SLAST

275 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Slunečné, sladké přírodní mýdlo s jedmnou vůní květové palmarosy, benzoe, levandule a citrónu s podkresem jemné čokolády. Vhodné pro všechny typy pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

A popis autorky? " Slunečné, kulaté a sladké mýdlo. Když už je svět okolo moc drsný otvírá svou měkkou náruč benzoe – v aromaterapii užívané jako podpora v nejtěžších stavech a obdobích. Srdce vůně je doširoka otevřeno uklidňující levandulí a květovou palmarosou. Jemný topový šmrnc přidává citron. Každopádně není ho tam tolik, aby tuhle sladkou kulatou kompozici vytáhl až do svěžesti. Vůbec. Tohle mýdlo je tak měkké a kulaté, že si myslím, že kulatěji už to ani neumím. Slastnost kompozice podtrhuje jemňounký čokoládový podkres za studena lisovaného kakaového másla. Sladce kulatá vůně jemného designového mýdla, určená pro všechny, co při mytí hledají především úlevu a uvolnění."

 

Váha: 100g

 

Přírodní ručně vyráběné mýdlo.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 24.5.2022
Slast je vážně slast! :) Je to stálice v naší koupelně a je to ozdoba a prožitek v jednom. Neumím vůni popsat tak květnatě jako autorka, ale vím, že je jedinečná a ani po letech se mi neomrzela :)
5
T Avatar autora | 19.8.2020
Pro mne jde o nejlepší mýdlo z celé onwa řady. Oceňuju jak jakousi jemnost struktury mýdla, tak vůni - je nádherně kulatá, sladká, bez výčnělků. Za mně top celé řady.
5
J Avatar autora | 24.2.2020
Jemňounké, sametově měkké, s jemnou velmi decentní a příjemnou vůní, luxus který pohladí ... tím se chcete mydlinkovat stále.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 25.2.2020
Děkujeme za krásné hodnocení.
5
L Avatar autora | 24.2.2020
Koupila jsem ho jako dárek a zatím se mi ho nepodařilo předat (už dvakrát jsem ho na poslední chvíli nahradila něčím jiným). Je to slast, zřekněte se jí dobrovolně! :) Jako všechna mýdla autorky - ta kombinace krásy, vůně a haptického potěšení se prostě špatně odmítá.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 25.2.2020
Jsme rádi, že je můžeme prodávat a děkujeme za váš komentář.
5
H Avatar autora | 24.2.2020
Mýdlo splnilo očekávání na jedničku. Jinými slovy... je to slast.
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 25.2.2020
Děkujeme

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: