Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Kahina Giving Beauty - Arganový olej 100 ml

2 400 Kč
Skladem

Marocké zlato - ten nejkvalitnější organický arganový olej, který Kahina získává čerstvý, lisovaný za studena přímo od drobných výrobců v Maroku.

Je velmi bohatý na antioxidanty a vitamín E, blahodárně působí na vaši pleť, tělo i vlasy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÍTĚZ: BEAUTY SHORTLIST 2018 VOLBA EDITORA

Kahina je hrdá na to, že nabízí bio arganový olej té nejvyšší kvality, s certifikací organic a fair traid, lisovaný za studena, dodávaný čerstvý v malých dávkách přímo od výrobců-řemeslníků ve venkovském Maroku, kde má produkce pozitivní dopad na život žen v oblasti. Arganový olej je mimořádně bohatý na vitamín E a esenciální mastné kyseliny. 

Výhody

  • minimalizujte jemné linky, zjemňuje vrásky
  • obnoví elasticitu vaší pleti
  • sjednotí tón pleti, zklidní její podráždění
  • neutralizujte volné radikály, které způsobují stárnutí plet a chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí
  • arganový olej je lehký a nemastný, velmi snadno vstřebává a okamžitě vaši pleť rozzáří

 

Kvalita a cena Kahina arganového oleje

Na trhu s kosmetikou existuje arganového oleje v různé kvalitě, o čemž svědčí výrazně odlišné ceny oleje prodávaného na webech. Při určování kvality arganového oleje je důležitých několik faktorů. Arganový ořech je tvrdé mandlové semínko, uzavřené ve vnější skořápce a vnější ovocnou slupku. Ořechy, ze kterých se vyrábí olej, musí mít vnější slupku neporušenou. Pokud jsou bez slupky, znamená to, že ořech byl sněden a stráven kozou (kozy milují tyto ořechy), což propůjčuje oleji nepříjemný zápach. Tyto „kozí ořechy“ se často prodávají za nízkou cenu a poté se olej uměle navoní, což je proces, který ničí základní živiny v oleji. To je obvykle případ olejů s nižšími cenami na trhu.

 

Použití

  • naneste 1-3 kapky (podle potřeby) na vyčištěný obličej ráno a večer,
  • nanášejte na navlhčenou pleť /ideálně růžovou vodou nebo jiným přírodním tonikem/, olej se tak přirozeně vstřebá do hlobky
  • používejte jako tělový olej
  • použijte olej na vlasy, abyste obnovili jejich zdraví a lesk, také přirozeně vyhladili kudrnaté vlasy
  • používejte na ruce a zabraňte tak jejich každodennímu vysoušení

VIDEO - Jak požívat Kahina arganový olej a jeho výroba

 

Složení

argania spinosa (argan) kernel oil*

*složky získané z bio produkce

100% organický

Certifikovaná přírodní a organická kosmetika podle standardu ECOCERT, k dispozici na adrese cosmetics.ecocert.com

Množství

100 ml

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marocké zlato, bio-organický arganový olej je základem přírodní pleťové a tělové kosmetiky, která vás nadchne svými účinky. V roce 2007 zakladatelka značky Katharine L'Heureux osobně zakusila výhody tohoto víceúčelového oleje na své delší cestě marockou pouští. Ohromena výsledky na vlastní kůži, přivezla vzácný olej domů a povzbuzovala přátele a rodinu, aby arganový olej používali na své tváře, vlasy a těla. Prostřednictvím tohoto jednoduchého daru našla Katharine způsob, jak spojit ženy po celém světě prostřednictvím společného rituálu krásy.

Na následných cestách do Maroka se Katharine setkala s berberskými ženami, které extrahují arganový olej při náročném procesu, při kterém  využívají techniky předávané generacemi. Katharine si uvědomila, že arganový olej je více než pouhou kosmetickou přísadou, ale toto tajemství krásy je zachováno několikageneračním sdílením tradic. Katharine, inspirovaná vřelým duchem, se rozhodla založit značku Kahina giving beauty, která ctí berberské ženy a jejich řemeslo, přitom pomáhá zlepšovat jejich životy. Kahina Giving Beauty věnuje určité procento zisku na podporu programů, které zlepšují životy těchto žen.

Od založení své společnosti v roce 2008 podnikla Katharine několik výletů do Maroka, aby získala ten nejkvalitnější arganový olej a současně zajistila etické zacházení se ženami, které pracují na jeho výrobě.