Anela SEBEVĚDOMÁ MLADÁ PLEŤ

1 330 Kč
Skladem

Jednoduchá základní péče pro mladou mastnou a aknózní pleť s viditelným protizánětlivým a hojivým efektem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naprostým základem péče o pleť je její šetrné, ale dokonalé vyčištění bez vysušování. Naučte svou dceru či kamarádku používat k rannímu i večernímu čištění čisticí pěnu, kterou mohou občas doplnit masáží konjakovou houbičkou. Druhým nezbytným krokem je pak vyrovnání pleťového pH na přirozených 5,5, dočištění pórů a také základní hydratace. To vše zajistí pleti tonikum Svěží teenka. A co když se zrovna pupínek klube, nebo už se dokonce vyklubal a zanítil? V tento moment přichází na řadu lokální noční zinková mast s CBD, která do rána zánět zklidní a rychle zahojí.

Vyladěná sada Sebevědomá mladá pleť představuje skvělý dárek pro teenagera, kterého chcete naučit, jak kvalitně pečovat o pleť již během ranného dospívání. Čistá pleť s sebou přináší i vyšší sebevědomí, klid a pohodu. Vše je zabaleno v originální krabičce přímo od býrobce, s kartičkou s věnováním a návodem k použití. Promyšleno do posledního detailu a zcela bez práce. Stačí jen zavázat mašličku.

Tímto dárkovým balíčkem nadchnete každou náctiletou dívku, která o sebe ráda pečuje, ale i takovou, která svou laskavou péči o sebe teprve hledá. U chlapců možná zpočátku bude potřeba lehký nátlak maminky, ale i oni docení čistou pleť bez pupínků. Ručně vyráběná kosmetika podle vlastních receptur, založená pouze na přírodních surovinách bez chemie, plná bylinek a patentovaných aktivních látek.

Co balíček obsahuje?

  • Očistím tvář 100 ml - čisticí pěna
  • Svěží teenka 100 ml - pleťové tonikum
  • Bílá noční teenka 30 ml - zinková mast s CBD
  • Konjaková houbička
  • kartička s věnováním a návodem k použití
  • to vše v originálním dárkovém balení zdarma

Dárkové balení zdarma

Sada je balena do krabičky z recyklovaného materiálu, která je naplněná recyklovanou výplní a doplněné jemným hedvábným papírem. Nechybí ani milá kartička s věnováním a návodem k použití. Krabička je vymyšlena tak, aby obdarovaného potěšila, hned na 1. pohled neprozradila, co v sobě ukrývá, a dala se použít znovu a znovu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: