Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

(M)ANASI 7 Přírodní matující transparentní pudr Translucent

1 250 Kč
Skladem

(M)ANASI 7 SILK FINISH POWDER TRANSLUCENT

Přírodní transparentní matující pudr z etického hedvábí Translucent

9g

  • Transparentní pudr z pravého hedvábí získávaného z etických zdrojů (larvy se přirozeně vylíhnou a zpracuje se jen prázdná kukla)
  • Velmi jemná a hebká textura
  • Vhodný pro všechny typy pleti

Poslední tečka za dokonalým make-upem v podobě hedvábného sypkého pudru. Luxusní textura okamžitě splyne s vaší pletí. Milují ji kosmetičtí nadšenci i vizážisti po celém světě. Zamilujete se také? 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

(M)ANASI 7 Silk Finish Powder Translucent je jemný transparentní pudr vyrobený z pravého hedvábí. Hedvábná vlákna jsou rozmělněna na jemný prášek, jehož jemné mikročástice vyrovnávají hydrataci v pleti, zatímco jiokamžitě zmatní a opticky vyhladí.

Díky obsahu hedvábí je vhodný pro všechny typy pleti a pro jeho viditelné a okamžité výsledky ho obzvlášť milují make-up artisté. Právem je tak jedním z bestsellerů značky, který doporučujeme vyzkoušet.

Složení

SILICA, SILK POWDER

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 (M)ANASI 7 je švédská dekorativní kosmetika, která je vytvořena z nejkvalitnějších přírodních, divoce rostoucích a certifikovaných ekologických surovin. Zakladatelka Susanne Manasi má více než 20 let zkušeností jako profesionální make-up artistka a více než 6 let jako vývojářka a tvůrkyně kosmetických produktů. Její hluboké odhodlání žít zdravý a udržitelný život je hlavní měřítko přísného výběru surovin, které vkládá jak do svého těla tak i na jeho povrch. 

Zdůrazňuje, jak je důležité, stravovat se především organickými a nezpracovanými potravinami a udržovat tak svůj imunitní systém silný a střevní bakterie zdravé. Důležitý mikrobiom existuje jak v našem střevě tak na pokožce. Z tohoto pohledu se u Susanne přirozeně vyvíjel holistický přístup, aby mohla žít plně vědomý a zdravý život.

 

(M)ANASI 7 využívá certifikované organické suroviny jako například organické oleje, másla, vosky, rostliny či květiny, které jsou pěstovány v souladu s předpisy EU pro ekologické zemědělství. 

(M)ANASI 7 využívá látky z přírodních, divoce sklizených rostlin sbíraných ve volné přírodě. Tyto složky a zároveň i produkty které je obsahují se bohužel nemohou označovat jako organické (certifikované), protože nejsou zemědělské, a díky tomu nepodléhají kontrole certifikačních společností. Susane Manasi se rozhodla i přesto využívat rostliny a látky z tohoto zemědělství, aby podpořila drobné subdodavatele, kteří nemají kapacitu na ekologické osvědčení, ale stále dodržují stejné vysoké standardy platící pro ekologické zemědělství.