Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Kahina Giving Beauty Oční sérum

2 106 Kč
Skladem

Oživující, vyhlazující a omlazující oční sérum s aktivními superrostlinými extrakty. Vaše oční okolí bude mít svěží a mladistvý vzhled, bez tmavých kruhů pod očima.  

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kahina oční sérum je bohaté na peptidy, antioxidanty a opunciový olej, přitom snadno proniká do pokožky. Zlepšuje cirkulaci lymfy, obnovuje kolagen a tím zlepšuje pružnost očního okolí. Je vhodné pro všechny typy pleti.

 

Vlastnosti:

  • Zjemňuje vrásky, otoky a tmavé kruhy.
  • Je nabité peptidy a antioxidanty, snadno proniká do pokožky
  • Zvyšuje mikrocirkulaci a obnovuje kolagen a zvyšuje pružnost
  • Opunciový a arganový olej zajistí dostatečnou vlhkost očního okolí

 

Tip:

Kahina má také oční krém, který doporučujeme, pokud je vaším primárním problémem suchá podrážděná pokožka kolem očí nebo hlubší linie a vrásky. Pokud jsou vaše hlavní obavy tmavé kruhy a nebo otoky, doporučujeme toto oční sérum. Oba produkty řeší všechny očními problémy, včetně jemných linií a vrásek, a oba mají peptidy a antioxidanty, které pomáhají zabránit dalšímu poškození a stárnutí. 

 

Použití:

Aplikujte podle potřeby ráno a večer po vyčištění. Ideální také pro jemnou pokožku rtů a krku.

SloženÍ:

aqua, betain, extrakt saccharomyces cerevisiae, kořenový extrakt z rhodioly rosea, olej z jádra argania spinosa (argan) *, glycerin **, extrakt z kůry populus tremuloides (aspen), hexapeptid-11, opuntia ficus india (pichlavá hruška), ovocný olej, hyaluronát sodný , triglycerid kyseliny kaprylové / kapry, extrakt z polygonum fagopyrum (pohanka) *, extrakt z listů argania spinosa (argan), maltodextrin, extrakt z listů olea europaea (olivový) *, extrakt z listů rosmarinus officinalis (rozmarýn) *, semenný olej helianthus annuus *, hydrogenovaný lecitin, sklerotiová guma, xanthanová guma, kyselina p-anisová

* Složka z ekologického zemědělství

** Vyrobeno pomocí organických složek

99,88% všech složek pochází z přírodního původu; 7,42% všech přísad pochází z ekologického zemědělství

kosmetika podle standardu ECOCERT, k dispozici na adrese cosmetics.ecocert.com

Množství:

15 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marocké zlato, bio-organický arganový olej je základem přírodní pleťové a tělové kosmetiky, která vás nadchne svými účinky. V roce 2007 zakladatelka značky Katharine L'Heureux osobně zakusila výhody tohoto víceúčelového oleje na své delší cestě marockou pouští. Ohromena výsledky na vlastní kůži, přivezla vzácný olej domů a povzbuzovala přátele a rodinu, aby arganový olej používali na své tváře, vlasy a těla. Prostřednictvím tohoto jednoduchého daru našla Katharine způsob, jak spojit ženy po celém světě prostřednictvím společného rituálu krásy.

Na následných cestách do Maroka se Katharine setkala s berberskými ženami, které extrahují arganový olej při náročném procesu, při kterém  využívají techniky předávané generacemi. Katharine si uvědomila, že arganový olej je více než pouhou kosmetickou přísadou, ale toto tajemství krásy je zachováno několikageneračním sdílením tradic. Katharine, inspirovaná vřelým duchem, se rozhodla založit značku Kahina giving beauty, která ctí berberské ženy a jejich řemeslo, přitom pomáhá zlepšovat jejich životy. Kahina Giving Beauty věnuje určité procento zisku na podporu programů, které zlepšují životy těchto žen.

Od založení své společnosti v roce 2008 podnikla Katharine několik výletů do Maroka, aby získala ten nejkvalitnější arganový olej a současně zajistila etické zacházení se ženami, které pracují na jeho výrobě.