Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Dr. Hauschka Obklady na oční víčka 10 x 1

555 Kč
Skladem

Zklidňují a napomáhají odstranit únavu, podráždění a pálení víček, stejně tak i otoky horních a dolních víček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zároveň zabraňují předčasné tvorbě vrásek v okolí očí. Ideální péče když pracujete denně na PC nebo nosíte brýle či kontaktní čočky.

Použití: Aplikujte celý obsah 1 ampulky na přiložený vatový tampón, tak aby byl správně nasáklý. Následně ho rozdělte uprostřed na dvě stejné části. Přiložte v leže na zavřená víčka a nechejte působit 10minut.

Nepoužívejte jako oční kapky nebo oční vodu a otevřenou ampulku ihned spotřebujte.

 

Složení: Voda (Aqua) Světlík lékařský (Euphrasia officinalis) Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) Alkohol (Alcohol) Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria) Heřmánek pravý (Chamomilla recutita) Čajovník čínský (Camellia sinensis) Růže damašská (Rosa damascena)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vysoká kvalita biokosmetiky Dr.Hauschka spočívá v použití jakostních bylin a léčivých rostlin. Ty jsou pěstované ve vlastních biodynamických zahradách na přilehlém ekologickém hospodářství s názvem Sonnenhof. Jsou ručně zpracovávány, s patřičnou péčí a rozvahou. Jsou kombinovány výhradně s původními, přírodními materiály té nejvyšší kvality, aby se jejich zpracováváním docílilo výroby té nejlepší kvality kosmetických připravků.

Kosmetika Dr.Hauschka obnovuje sílu pokožky, posiluje přirozené procesy a rytmy pokožce vlastní a chrání ji před vnějšími vlivy. Veškerý sortiment kosmetiky Dr.Hauschka je certifikován značkou BDIH jako "Kontrolovaná přírodní kosmetika" a NaTrue.