Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Dr. Hauschka Kosmetická houbička

90 Kč
Skladem

Praktická houbička dokonale odstraní z pleti líčidla a make-up.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky této houbičce dokonale odstraníte z Vaší pleti líčidla a make-up, v ideálním případě pomocí Čistícího mléka. Následně vyčistíme pleť pomocí Čistícího krému. Houbička lze použít také k ideálnímu odstranění Čistící jílové masky. Houbička je vyrobena z bavlněné celulózy, má dlouhou životnost a může se prát při vyšších teplotách v pračce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vysoká kvalita biokosmetiky Dr.Hauschka spočívá v použití jakostních bylin a léčivých rostlin. Ty jsou pěstované ve vlastních biodynamických zahradách na přilehlém ekologickém hospodářství s názvem Sonnenhof. Jsou ručně zpracovávány, s patřičnou péčí a rozvahou. Jsou kombinovány výhradně s původními, přírodními materiály té nejvyšší kvality, aby se jejich zpracováváním docílilo výroby té nejlepší kvality kosmetických připravků.

Kosmetika Dr.Hauschka obnovuje sílu pokožky, posiluje přirozené procesy a rytmy pokožce vlastní a chrání ji před vnějšími vlivy. Veškerý sortiment kosmetiky Dr.Hauschka je certifikován značkou BDIH jako "Kontrolovaná přírodní kosmetika" a NaTrue.