Těšíme se na Vás v Novém roce 2023, každý všední den od 11-17 hodin.

Dr. Hauschka Intenzivní pleťová kúra 03 40 ml

1 190 Kč
Skladem

Speciální kůra pro přecitlivělou pleť, která reaguje suchými místy a zčervenáním pokožky na vnější a vnitřní vlivy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr.Hauschka Intenzivní Pleťová kúra 03 pomáhá pokožce opět nalézt svoji rovnováhu a posíluje ji. Tento speciální intenzivní přípravek obsahuje vzácný, harmonizující drahokam černý turmalín, stabilizující a vyrovnávající účinky kosmatce krystalového, výtažky z úročníku a kalanchoe, přírodní termální solanku z lázní Bad Bentheim a zklidňující růžovou vodu z růže damašské.

Vlastnosti:

  • Zklidňuje a posiluje velmi citlivou a podrážděnou pleť.
  • Stabilizuje a vyrovnává vlhkostní režim pokožky.
  • Harmonizuje a regeneruje.

Použití:

Ráno: po čištění pleti s Dr.Hauschka Pleťovým čistícím mlékem naneseme namísto Pleťového tonika Intenzivní Pleťovou kúru 03. Poté jemně dlaněmi vtiskneme do pokožky. Na závěr naneseme Dr.Hauschka denní péči.

Večer: Vyčistíme pleť s Dr.Hauschka Pleťovým čistícím mlékem, poté naneseme kúru a žádný další příravek neaplikujeme. Používá se nejlépe po dobu 28 dnů (doby regeneračního cyklu pokožky) 4x do roka.

Tipy:

Účinky Intenzivní Pleťové kúry 03 ideálně doplňuje Dr.Hauschka Zklidňující maska.

Složení:

Voda (Aqua), Růžová voda (Rosa Damascena), Solanka (Sales), Vilín virginský, (Hamamelis virginiana), Éterické oleje (Parfum), Vytažky z vilínu (Hamamelis Virginiana Distillate), Úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria),Kalanchoe (Kalanchoe daigremontiana), Kosmatec krystalový (Mesembryanthemum Crystallinum Extract), Čekanka obecná (Cichorium Intybus Extract), Drchnička rolní (Anagallis Arvensis Extract), Kopřiva dvoudomá (Urtica Dioica Extract), Ibišek lékařský (Althaea officinalis), Černý turmalín (Tourmaline)

Množství:

40 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vysoká kvalita biokosmetiky Dr.Hauschka spočívá v použití jakostních bylin a léčivých rostlin. Ty jsou pěstované ve vlastních biodynamických zahradách na přilehlém ekologickém hospodářství s názvem Sonnenhof. Jsou ručně zpracovávány, s patřičnou péčí a rozvahou. Jsou kombinovány výhradně s původními, přírodními materiály té nejvyšší kvality, aby se jejich zpracováváním docílilo výroby té nejlepší kvality kosmetických připravků.

Kosmetika Dr.Hauschka obnovuje sílu pokožky, posiluje přirozené procesy a rytmy pokožce vlastní a chrání ji před vnějšími vlivy. Veškerý sortiment kosmetiky Dr.Hauschka je certifikován značkou BDIH jako "Kontrolovaná přírodní kosmetika" a NaTrue.