Dr. Hauschka Intenzivní pleťová kúra 02 40 ml

1 190 Kč
Skladem

Intenzivní pleťová kůra je vhodná pro nečistou a problematickou pleť nad 25 let. Kůra podporuje látkovou výměnu pokožky a zmírňuje zánětlivé projevy. Vaši pokožku zklidní, projasní a vyrovná její funkce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti:

  • vyjasňuje
  • zklidňuje nečistou a problematickou pleť nad 25 let
  • blahodárné účinky na Vaši pleť má jasně zelený drahokam Peridot (olivín), stabilizující čekanka, bažanka, podporující látkovou výměnu pokožky, přírodní termální solanka z lázní Bad Bentheim a pokožku stabilizující vilínová voda

Použití:

Ráno po vyčištění pleti s Dr.Hauschka Pleťovým čistícím krémem aplikujeme namísto Dr.Hauschka Pleťového tonika „Special“ Intenzivní Pleťovou kúru 02. Jemně dlaněmi vtiskneme do pokožky. Na závěr naneseme Dr.Hauschka denní péči.

Večer po čištění s Pleťovým čistícím krémem, naneseme opět Intenzivní kúru 02 a poté již žádný další přípravek.

Tipy:

  • Používejte jako harmonizační kúru po dobu regeneračního cyklu pokožky (28 dní) a to nejlépe 4 x do roka.
  • Jako denní přípravek doporučujeme Dr.Hauschka Regulační pleťový olej a 2x do týdne Dr.Hauschka Napařovací lázeň a Čistící masku.
  • Velmi účinná je také Dr.Hauschka Revital maska, která vyrovnává funkce pokožky a vyhlazuje drobné jizvičky, způsobené akné.

Složení:

Voda (Aqua), Solanka (Sales), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Éterické oleje (Parfum), Šalvěj (Salvia Officinalis Extract), Čekanka obecná (Cichorium Intybus Extract), Bažanka vytrvalá (Mercurialis perennis), Olivín (Peridote).

množství:

40 ml

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: