Dr. Hauschka Intenzivní pleťová kúra 01 40 ml

1 190 Kč
Skladem

Intenzivní pleťová kúra 01 je speciálně vyvinuta pro náročné potřeby dospívající pleti. Kúra působí protizánětlivě, urychluje tak hojivý proces nečisté, mastné a aknózní pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti:

  • kůra působí protizánětlivě
  • harmonizuje funkce pokožky
  • zlepšuje vzhled pleti
  • působí preventivně proti tvorbě komedonů

Díky složkám z přírody, jako jsou látkovou výměnu podporující růžový drahokam rodochrosit, rytmizované stříbro, sedmikráska se svou čistící schopností, protizánětlivě působící lichořeřišnice, přírodní termální solanka z lázní Bad Bentheim a pokožku stabilizující vilínová voda Vaši pokožku harmonizuje a regeneruje.

Použití:

Ráno: po vyčištění pleti s Dr.Hauschka Pleťovým čistícím krémem aplikujeme namísto Dr.Hauschka Pleťového tonika „Special“ Intenzivní Pleťovou kúru 01. Jemně dlaněmi vtiskneme do pokožky. Na závěr naneseme Dr.Hauschka denní péči.

Večer: po čištění s Pleťovým čistícím krémem, naneseme opět Intenzivní kúru 01 a poté již žádný další přípravek. Používá se jako harmonizační kúra po dobu regeneračního cyklu pokožky (28 dní) a to nejlépe 4 x do roka.

Tipy:

  • jako denní přípravek doporučujeme Dr.Hauschka Regulační pleťový olej 
  • 2x do týdne Dr.Hauschka Napařovací lázeň a Čistící masku
  • velmi účinná je také Dr.Hauschka Revital maska, která vyrovnává funkce pokožky a vyhlazuje drobné jizvičky způsobené akné.

Složení:

Voda (Aqua), Vilín virginský (Hamamelis virginiana), Solanka (Sales), Éterické oleje (Parfum), Sedmikráska (Bellis perennis), Lichořeřišnice větší (Rodochrosit), Stříbro (Silver), Alkohol (Alcohol)

 

Množství:

40 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: