Tvoje Svíčka Vonná svíčka TY A JÁ RŮŽOVÁ - andělika, magnolie, pettitgrain, šalvěj - černá s víčkem mini

209 Kč
Skladem

Růžová svíčka  reprezentuje Jin. Jedná se o harmonizující zemitou vůni ovlivněnou andělikou, magnolií, Pettitgrain a šalvějí. Je to těžká, temná vůně, která zklidňuje myšlenky a napomáhá při relaxaci.

  • nejmenší, nejroztomilejší svíčka o velikosti 60 ml
  • doba hoření je min. 12 hodin
  • ideální dárek pro Vás, Vaše blízké i obchodní partnery
  • svíčku pro Vás naformuloval a vyrobil Ondra

Detailní informace

Detailní popis produktu

TVOJE SVÍČKA

100% přírodní sójová svíčka, která je ovoněná pouze čistými éterickými oleji a ručně vyrobená ve Středních Čechách.

Sójový vosk je vyroben ze sójových bobů. Neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi (parafín). Je 100% přírodní, biologicky rozložitelný a vhodný i pro alergiky a vegany.

Originální směs 100% éterických olejů (EO). Éterické oleje, označované také jako silice, jsou výtažky z rostlin. Jsou 100% přírodní a mají aromaterapeutické účinky. Na rozdíl od syntetických vůní jsou svíčky ovoněné těmito přírodními oleji o poznání jemnější, a tím pádem vhodné i pro citlivé jedince.

Bavlněný knot. Jsme hrdí na to, že jako jedni z mála výrobců svíček nepoužíváme hotové polotovary pochybného původu, ale knoty si vyrábíme sami ze 100% bavlny. Máme díky tomu jistotu, že knoty nejsou v ničem nežádoucím namáčené ani ničím vyztužené.

Objem: 60 ml     Doba hoření: 12+ hod. 

JAK SE O SVÍČKU STARAT?

Svíčka vám příjde s ideálně zastřiženým knotem, před každým dalším zapálením zastřihněte knot na délku 4-5mm. Svíčku byste měli nechat hořet min. 30 min., max. 4 hodiny a v průběhu hoření s ní nemanipulovat. V průběhu hoření se sklenička zahřeje, proto na to berte prosím ohled. Svíčku nenechávejte bez dozoru. Uvedená délka hoření je orientační, při ideálních podmínkách vám vydrží ještě déle :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: