Tvoje Svíčka VONNÁ SVÍČKA PRAVČICKÁ BRÁNA - růže a levandule -černá s víčkem malá 100 g

299 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Svíčka díky obsahu levandule zklidňuje nepokojnou mysl, díky růži je ale její vůně jemnějšía je tedy vhodná i pro nefanoušky typické levandulové vůně. Růže harmonizuje, pomáhá zvládnout projevy PMS a menopauzy. Pravčická brána je jedinečná, ženská, smyslná vůně.

Tato svíčka má velikost 120 ml. Při správné péčí vydrží dlouhé hodiny.

Doba hoření je min. 20 hodin

Detailní informace

Detailní popis produktu

TVOJE SVÍČKA 100% přírodní sójová svíčka, která je ovoněná 100% éterickými oleji a ručně vyrobená ve Středních Čechách.

Název každé svíčky odkazuje na nějaké zajímavé místo v České republice a součástí obrázku jsou souřadnice toho místa. Po koupení celé kolekce máte tipy na výlety ze všech koutů naší krásné země. QR kód na hlavní etiketě vás navede na stránky, na nichž si o místě můžete přečíst zajímavé informace a inspirovat se.

Sójový vosk je vyroben ze sójových bobů. Neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi (parafín). Je 100% přírodní, biologicky rozložitelný a vhodný jak pro alergiky, tak vegany.

Originální směs 100% éterických olejů (EO). Éterické oleje, nazývané také jako silice, jsou výtažky u rostlin. Jsou 100% přírodní a mají aromaterapeutické vlastnosti. Na rozdíl od syntetických vůní jsou svíčky ovoněné těmito přírodními oleji jemnější, a tím pádem vhodné i pro citlivé jedince.

Bavlněný knot. Jsme hrdí na to, že jako jedni z mála výrobců svíček nepoužíváme hotové polotovary pochybného původu, ale knoty si vyrábíme sami, a to ze 100% bavlny. Díky tomu máme jistotu, že knoty nejsou v ničem nežádoucím namáčené ani ničím vyztužené.

Objem: 100 g / 120 ml

Doba hoření: 20+ hod.

Součástí balení je také stylový lněný pytlíček a krabička z recyklovaného papíru.

JAK SE O SVÍČKU STARAT?

Svíčka vám příjde s ideálně zastřiženým knotem, před každým dalším zapálením zastřihněte knot na délku 4-5mm. Svíčku byste měli nechat hořet min. 30 min., max. 4 hodiny a v průběhu hoření s ní nemanipulovat. V průběhu hoření se sklenička zahřeje, proto na to berte prosím ohled. Svíčku nenechávejte bez dozoru. Uvedená délka hoření je orientační, při ideálních podmínkách Vám vydrží ještě déle .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: