Tvoje Svíčka SLADKÝ DOMOV - pomeranč, zázvor, tonka 60ml -černá s víčkem

169 Kč
Skladem

Sladký domov je kořeněná, sladce vanilková vůně, která Vás přenese do babiččiny kuchyně a všechny starosti zůstanou za dveřmi. Nepečete každoročně 15 druhů cukroví, ale chcete, aby to u Vás vonělo po lineckém? Tak potom je tato vůně přesně pro Vás  naše nejmenší ze 4 velikostí, nejroztomilejší svíčka o velikosti 60ml doba hoření je min. 12hodin , ideální vánoční dárek pro Vás, Vaše blízké, či obchodní partnery

Tuto svíčku najdete také v dárkovém vánočním setu, či adventní sadě. Samotná svíčka je zabalená v krásné vánoční krabičce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TVOJE SVÍČKA

100% přírodní sójová svíčka, která je ovoněná pouze 100% éterickými oleji a ručně vyrobená ve Středních Čechách. Název každé svíčky odkazuje na nějaké zajímavé místo v České republice a součástí obrázku jsou souřadnice toho místa. Po koupení celé kolekce máte tipy na výlety ze všech koutů naší krásné země. QR kód na hlavní etiketě vás navede na stránky, na kterých si o místě můžete přečíst zajímavé informace a inspirovat se.

Sójový vosk je vyroben ze sójových bobů. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi (parafín). Je 100% přírodní, biologicky rozložitelný a vhodný jak pro alergiky, tak vegany.

Originální směs 100% éterických olejů (EO). Éterické oleje, známé i jako silice, jsou výtažky u rostlin. Jsou 100% přírodní a mají aromaterapeutické vlastnosti. Na rozdíl od syntetických vůní jsou svíčky ovoněné těmito přírodními oleji jemnější, a tím pádem vhodné i pro citlivé jedince.

Bavlněný knot. Jsme hrdí na to, že jako jedni z mála výrobců svíček nepoužíváme hotové polotovary pochybného původu, ale knoty si vyrábíme sami, a to ze 100% bavlny. Díky tomu máme jistotu, že knoty nejsou v ničem nežádoucím namáčené ani ničím vyztužené.

Objem: 55 g / 60 ml

Doba hoření: 12+ hod.

Součástí balení je také stylový lněný pytlíček a krabička z recyklovaného papíru.

JAK SE O SVÍČKU STARAT?

Svíčka vám příjde s ideálně zastřiženým knotem, před každým dalším zapálením zastřihněte knot na délku 4-5mm. Svíčku byste měli nechat hořet min. 30 min., max. 4 hodiny a v průběhu hoření s ní nemanipulovat. V průběhu hoření se sklenička zahřeje, proto na to berte prosím ohled. Svíčku nenechávejte bez dozoru. Uvedená délka hoření je orientační, při ideálních podmínkách vám vydrží ještě déle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: