Tvoje svíčka PRADĚD - vanilka bourbon, tonka - černá s víčkem střední

399 Kč
Skladem

Vůně jemné vanilky bourbon a Tonky je tak podmanivá, že si jí okamžitě zamilujete. Nejjemnější vůně od Tvoje svíčka, sladká, oblíbená zejména mezi muži. Éterický olej vanilka působí harmonizačně, uvolňuje hormony štěstí, proto se doporučuje při bolestech hlavy, nervozitě a únavvě. Střední svíčka o velikosti  180 ml.   Doba hoření je min. 30 hodin, ale při správné péčí vydrží až 50h.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TVOJE SVÍČKA

100% přírodní sójová svíčka, která je ovoněná pouze 100% éterickými oleji a ručně vyrobená ve Středních Čechách. Název každé svíčky odkazuje na nějaké zajímavé místo v České republice a součástí obrázku jsou souřadnice toho místa. Po koupení celé kolekce máte tipy na výlety ze všech koutů naší krásné země. QR kód na hlavní etiketě vás navede na stránky, na kterých si o místě můžete přečíst zajímavé informace a inspirovat se.

Sójový vosk je vyroben ze sójových bobů. Neobsahuje pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi (parafín). Je 100% přírodní, biologicky rozložitelný a vhodný jak pro alergiky, tak vegany.

Originální směs 100% éterických olejů (EO). Éterické oleje, známé i jako silice, jsou výtažky u rostlin. Jsou 100% přírodní a mají aromaterapeutické vlastnosti. Na rozdíl od syntetických vůní jsou svíčky ovoněné těmito přírodními oleji jemnější, a tím pádem vhodné i pro citlivé jedince.

Bavlněný knot. Jsme hrdí na to, že jako jedni z mála výrobců svíček nepoužíváme hotové polotovary pochybného původu, ale knoty si vyrábíme sami, a to ze 100% bavlny. Díky tomu máme jistotu, že knoty nejsou v ničem nežádoucím namáčené ani ničím vyztužené.

Objem: 159 g / 180ml

Doba hoření: 30+ hod.

Součástí balení je krabička z recyklovaného papíru.

JAK SE O SVÍČKU STARAT?

Svíčka vám příjde s ideálně zastřiženým knotem, před každým dalším zapálením zastřihněte knot na délku 4-5mm. Svíčku byste měli nechat hořet min. 30 min., max. 4 hodiny a v průběhu hoření s ní nemanipulovat. V průběhu hoření se sklenička zahřeje, proto na to berte prosím ohled. Svíčku nenechávejte bez dozoru. Uvedená délka hoření je orientační, při ideálních podmínkách vám vydrží ještě déle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: