Tvoje Svíčka POKETKA ŠPINDLERŮV MLÝN - grapefruit, skořice 55g

150 Kč
Skladem

Kombinaci svěží vůně grepu a špetky skořice si zamilujete.

Vůně navodí dobrou náladu, navíc dezinfikuje a osvěžuje vzduch a působí proti komárůmmouchám a jinému nežádoucímu hmyzu.

  • NOVINKA, nejroztomilejší 60ml svíčka nově v plechu
  • doba hoření je min. 12hodin
  • ideální dárek pro Vás, Vaše blízké či obchodní partnery

Detailní informace

Detailní popis produktu

TVOJE SVÍČKA

100% přírodní sójová svíčka, která je ovoněná 100% éterickými oleji a ručně vyrobená ve Středních Čechách.

Každá svíčka má název, který odkazuje na nějaké zajímavé místo v České republice a součástí obrázku jsou souřadnice toho místa. Po koupení celé kolekce tak získáte šikovné tipy na výlety do všech koutů naší krásné země. QR kód na hlavní etiketě vás navede na stránky, na kterých si o místě můžete přečíst zajímavé informace a inspirovat se.

Sójový vosk je vyroben ze sójových bobů. Neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi (parafín). Je čistě přírodní, biologicky rozložitelný a vhodný i pro alergiky a vegany.

Originální směs 100% éterických olejů (EO). Éterické oleje, které se oznančují též jako silice, jsou výtažky z rostlin. Jsou 100% přírodní a mají aromaterapeutické vlastnosti. Na rozdíl od syntetických vůní jsou svíčky ovoněné těmito přírodními oleji o hodně jemnější, a tedy vhodné i pro citlivé jedince.

Bavlněný knot. Jsme hrdí na to, že jako jedni z mála výrobců svíček nepoužíváme hotové polotovary pochybného původu, ale knoty si vyrábíme sami ze 100% bavlny. Máme díky tomu jistotu, že knoty nejsou v ničem nežádoucím namáčené ani ničím vyztužené.

Objem: 55 g / 60 ml     Doba hoření: 12+ hod. 

JAK SE O SVÍČKU STARAT?

Svíčka vám příjde s ideálně zastřiženým knotem, před každým dalším zapálením zastřihněte knot na délku 4-5mm. Svíčku byste měli nechat hořet min. 30 min., max. 4 hodiny a v průběhu hoření s ní nemanipulovat. V průběhu hoření se sklenička zahřeje, proto na to berte prosím ohled. Svíčku nenechávejte bez dozoru. Uvedená délka hoření je orientační, při ideálních podmínkách vám vydrží ještě déle :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: