Essential Parfums BOIS IMPÉRIAL - Vonná svíčka 270g

960 Kč
Skladem

Brilantní kombinace, odvážná dřevitá vůně. Jedna z nejkrásnějších vůní francouzského parfuméra Quentina Bische. Charakter vůně SMYSLNÁ - DŘEVITÁ - SVĚŽÍ

Váš oblíbený parfém dostupný i ve vonné svíčče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná a výrazná kořenitě dřevitá vůně založená především na složkách Akigalawood, což je molekula získaná biotechnologií z nevyužité části udržitelně vyrobeného pačuli z Indonésie, a Georgywood, vonící po cedrovém dřevu, se kterými se snoubí zelený, bohatý a zemitý haitský vetiverový olej a teplý jantarový tón Ambrofixu.

Parfumér Quentin Bisch k suché hřejivé dřevitosti přidal kontrastní čerstvé a svěží tóny - thajskou bazalku a absolut nepálského pepře Timut, který má kořeněnou vůni s perlivými grapefruitovými a tropickými akcenty. Tato vibrující aromatická dřevitá kompozice je navíc osvětlena složkou Petalia, sofistikovanou a euforickou vůní květin.

Složení vůně: Absolutní pepř Timut, thajská bazalka, haitský vetiver, indonéské pačuli, Petalia, Georgywood, Akigalawood, Ambrofix

  • Vysoce koncentrovaný 12%
  • Vyrobeno ve Francii
  • Celková doba hoření: 90 hodin
  • Recyklovatelný přírodní vosk – bavlněný knot
  • Vegan
  • Netestována na zvířatech

Tipy k použití

Zpočátku by svíčka měla hořet mezi 1 nebo 2 hodinami, aby mohl vosk zcela zkapalnit. Nezapomeňte knot pravidelně zastřihávat. 

Malý bonus: Chcete-li sklenici po dohoření znovu použít, vložte ji na několik hodin do mrazáku. Pak otočte svíčku dnem vzhůru a máte hotovo!

Složení

Vysoce koncentrovaný 12% parfém, přírodní vosk, bavlněný knot.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: