Essential Parfums BOIS IMPÉRIAL - Vonná svíčka 270g

1 380 Kč
Skladem

Brilantní kombinace, odvážná dřevitá vůně. Jedna z nejkrásnějších vůní francouzského parfuméra Quentina Bische. Charakter vůně SMYSLNÁ - DŘEVITÁ - SVĚŽÍ

Váš oblíbený parfém dostupný i ve vonné svíčče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuto vůni otevírá udržitelná thajská bazalka a černý sečuánský pepř Timut. Po nichž následuje udržitelně získaný haitský vetiver a tóny frézie z řecké Petalie. Srdce je postaveno kolem akigalawoodu, což je exkluzivní přírodní složka vytvořená z nepoužitých částí pačuli, udržitelným způsobem vyráběná v Indonésii. Toto udržitelně vyráběné Pathchouli z Indonésie přináší pikantní tóny spolu s udržitelným Ambrofixem. Výrobci těží ze školení v metodách udržitelných produktů, aby zlepšili zemědělské a destilační postupy a snížili dopad na životní prostředí.

Čerstvě drcené a kořeněné listy thajské bazalky se setkávají se šumivými pepřovými a grapefruitovými fazetami nepálské Timut Pepper absolue. Zelený, bohatý a zemitý olej z haitského vetiveru se odráží v Georgywoodu - exkluzivní molekule se silnými tóny cedrového dřeva. Tato vibrující dřevitá asociace je osvětlena sofistikovaným květinovým tónem Petalia.

Majestátní Akigalawood vůni skutečně podepisuje. Tato exkluzivní přírodní složka je recyklovaná z pačuli biotechnologickým procesem. Jeho jedinečný kořenitě dřevitý charakter je umocněn bohatým indonéským olejem z pačuli a silným a udržitelným tónem Ambrofix.

  • Vysoce koncentrovaný 12%
  • Vyrobeno ve Francii
  • Celková doba hoření: 90 hodin
  • Recyklovatelný přírodní vosk – bavlněný knot
  • Vegan
  • Netestována na zvířatech

Tipy k použití

Zpočátku by svíčka měla hořet mezi 1 nebo 2 hodinami, aby mohl vosk zcela zkapalnit. Nezapomeňte knot pravidelně zastřihávat. 

Malý bonus: Chcete-li sklenici po dohoření znovu použít, vložte ji na několik hodin do mrazáku. Pak otočte svíčku dnem vzhůru a máte hotovo!

Složení

Vysoce koncentrovaný 12% parfém, přírodní vosk, bavlněný knot.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: