Takhle voní léto

Vybíráte si letní vůni s kterou se budete cítit jako bohyně léta, či jako mořská víla? U nás takové parfémy rozhodně najdete.🌸

Letní vůně jsou ve znamení květinových lehkých vůní s kapičkou ovoce.

Vybrali jsme pro vás ty nejvíc letní hity.

Pojďte si přivonět.😉

Nectar of Love od APRIL AROMATICS.

Tato vůně je jako láskyplná louka plná květin. Je nesmírně ženská a podmanivá.

Nectar of Love jenesmírně ženská a podmanivá. Pokud milujete bílé květiny - tuberózu, noční jasmín, neroli nebo i bulharskou růži, to vše s ovocným nádechem bergamotu a na lůžku ze santalového dřeva, je tato vůně právě pro vás.

Tato vůně je silným afrodiziakem a je velmi koncentrovaná, takže i malé množství je velmi účinné.

Všechny vůně od April Aromatics jsou dílem skvělé parfumérky Tanji Boching a jsou 100% přírodní. Nádherný zážitek z vůně také podtrhují krytalky diamantu Herkimer a křišťálu, které najdete v každé lahvičce parfému. Pokud vnímáte spiritualitu vůně, bude pro vás opravdovým povznesením.

https://www.dotekslunce.com/vune/april-aromatics-nectar-of-love/

 

Jasmina, také od APRIL AROMATIC.

Smyslná afrodiziakální květinovo-ovocná vůně, jejíž dominantou je jasmín. Vlastně hned dva druhy jasmínu, jeden z  Jižní Francie a druhý indický. Ylang ylang doplní jasmín v květinovém tónu a krásný ovocný tón této vůni dává růžový grepfruit. 

I tento parfém je dílem německé pafumérky Tanji Boching, takže 100% příroda. Nádherný zážitek z vůně také podtrhují krytalky diamantu Herkimer a křišťálu, které najdete v každé lahvičce parfému. Pokud vnímáte spiritualitu vůně, bude pro vás pohlazením na duši.

https://www.dotekslunce.com/vune/april-aromatics-jasmina/

 

Moon Bloom od Hiram Green.

Tato vůně je oslavou tuberózy, která kvete a voní v noci. Její vůně je omamná a afridisiakální. Ve vůni najdete i ylang-ylang, jasmín, ale také krémový kokos a tropické koření.  Je to sametová krémová vůně plná dálek a skvěle se hodí k létu.

100% přírodní parfémy Hirama Greena lze nejlépe popsat jako intenzivní, opulentní a výrazné. Částečně je to způsobeno vzácnými a někdy extrémně nákladnými přírodními přísadami, které získává z celého světa. Moon Bloom je Hiramovým vůbec prvním parfémem, který vytvořil.

https://www.dotekslunce.com/vune/moon-bloom/


Lípa od JAGAIA.

Jemný olejový parfém, který vás zahalí svou medovou omamnou vůní čerstvě rozkvetlé lípy.

Lípu je tvoří za studena lisovaný mandlový a jojobový olej, ale hlavně lípa absolue. Parfém je balený v praktickém malém roll-onu, který můžete nosit kamkoli sebou a během dne vůni podle potřeby znovu osvěžit.

Je to osobní vůně, intimní a krásná. Jenom pro vás. :-) Má dar osvobodit vás od úzkosti, uklidnit a navodit psychickou pohodu.   

https://www.dotekslunce.com/vune/jagaia-lipa-prirodni-parfem/

 
PRETTY MACHINE od Kerosene.

Jemná a velmi ženská vůně plná květinových i citrusových tónů, která je jako stvořená pro letní dny.

I této vůni dominuje květ lípy, kterou do skvělé harmonie doplní citrusy - bergamot, citron, limetka, ale i neroli, pomerančový květ, jasmín, růže, vetiver a pižmo.  

https://www.dotekslunce.com/vune/kerosene-pretty-machine/

 

Která z vůní vás zaujala? Podělte se s námi v komentářích.🌞